Forum PrioGames.com

Pełna wersja: Morele
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej, planuje zakup komputera i duzo dobrego slyszalem o kupywaniu na czesci podobno wychodzi sporo taniej niz jak sie kupi gotowy. Slyszalem, ze najlepsza do tego bedzie wlasnie znana strona morele.net. Faktycznie oplaca sie bardziej kupic na czesci niz gotowego? Czy jezeli kupie na stronie caly komputer w czesciach to oni mi go zloza czy przyjda czesci i bedzie trzeba samemu go poskladac? Kupywal ktos komputer z tej strony? Jak tak to jak wrazenia?
Ja sobie kupilem jakis miesiac temu i powiem Ci ze jestem zadowolony. No i biorac na czesci napewno wychodzi Ci taniej, przed zakupem jak sprawdzalem to gotowy zestaw kosztowal by mnie blisko 700 zlotych wiecej. Ja tam morele moge polecic ze spokojnym sumieniem, natomiast tez zdecydowanie moge odradzic kupowanie komputera przez allegro z powodu czesto wadliwych/uzywanych czesci ladowanych w obudowy co rowniez wiem z autopsji Język
(23-07-2016, 15:10)Invisiblity napisał(a): [ -> ]Ja sobie kupilem jakis miesiac temu i powiem Ci ze jestem zadowolony. No i biorac na czesci napewno wychodzi Ci taniej, przed zakupem jak sprawdzalem to gotowy zestaw kosztowal by mnie blisko 700 zlotych wiecej. Ja tam morele moge polecic ze spokojnym sumieniem, natomiast tez zdecydowanie moge odradzic kupowanie komputera przez allegro z powodu czesto wadliwych/uzywanych czesci ladowanych w obudowy co rowniez wiem z autopsji Język

Przez allegro zamawiac nie bede, a jak kupywales sobie kompa (bo z tego co napisales wnioskuje, ze na czesci) to przyszedl zlozony juz? Czy puzle?
(23-07-2016, 15:32)Cive napisał(a): [ -> ]
(23-07-2016, 15:10)Invisiblity napisał(a): [ -> ]Ja sobie kupilem jakis miesiac temu i powiem Ci ze jestem zadowolony. No i biorac na czesci napewno wychodzi Ci taniej, przed zakupem jak sprawdzalem to gotowy zestaw kosztowal by mnie blisko 700 zlotych wiecej. Ja tam morele moge polecic ze spokojnym sumieniem, natomiast tez zdecydowanie moge odradzic kupowanie komputera przez allegro z powodu czesto wadliwych/uzywanych czesci ladowanych w obudowy co rowniez wiem z autopsji Język

Przez allegro zamawiac nie bede, a jak kupywales sobie kompa (bo z tego co napisales wnioskuje, ze na czesci) to przyszedl zlozony juz? Czy puzle?

Masz opcje skladania u nich zaraz w necie Ci kodu poszukam to masz darmowe skladanie + free wysylke, chyba ze jestes fanem to zamawiasz puzzle

VXW8NJNXKE
W3FHN58JFW
O6A2MVKEK1

ktorys z tych 3 dzialal Duży uśmiech
(23-07-2016, 16:07)Invisiblity napisał(a): [ -> ]
(23-07-2016, 15:32)Cive napisał(a): [ -> ]
(23-07-2016, 15:10)Invisiblity napisał(a): [ -> ]Ja sobie kupilem jakis miesiac temu i powiem Ci ze jestem zadowolony. No i biorac na czesci napewno wychodzi Ci taniej, przed zakupem jak sprawdzalem to gotowy zestaw kosztowal by mnie blisko 700 zlotych wiecej. Ja tam morele moge polecic ze spokojnym sumieniem, natomiast tez zdecydowanie moge odradzic kupowanie komputera przez allegro z powodu czesto wadliwych/uzywanych czesci ladowanych w obudowy co rowniez wiem z autopsji Język

Przez allegro zamawiac nie bede, a jak kupywales sobie kompa (bo z tego co napisales wnioskuje, ze na czesci) to przyszedl zlozony juz? Czy puzle?

Masz opcje skladania u nich zaraz w necie Ci kodu poszukam to masz darmowe skladanie + free wysylke, chyba ze jestes fanem to zamawiasz puzzle

VXW8NJNXKE
W3FHN58JFW
O6A2MVKEK1

ktorys z tych 3 dzialal Duży uśmiech

hmmm no to jak z kodem jest skladanie gratis to calkiem spoko bo raczej nie chcialbym sie zabierac za skladanie samemu bo jedyne co w zyciu zbudowalem to domek z kart.
Napisz na pw to ci pomogę jak chcesz Język