Forum PrioGames.com

Pełna wersja: HP, Mana, Last Spell, Heal, S Kame & Special Technique [600 lvl Reborn]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
HP, Mana, Last Spell, Heal, S Kame & Special Technique z testów na S1. Poradnik by Alvariss.
[Obrazek: 63MU.png]
Tabelkę będę zmieniać razem z nerfami i buffami postaci.
Co niektórych testów nie jestem jeszcze 100% pewien dla tego ze zrobiłem tabelkę na szybko. Jak wrócę to będę dalej testować Uśmiech

[Obrazek: ksg3.png]

[Obrazek: VF4I.png]
Patrzac "na oko' widac, ze trunks odstaje od takiego goka czy brolliego

porownanie do brolliego bo chyba lape maja calkiem zblizona

Trunk Brolly

Hp 30775 33165

Przyrost hp 25/lvl 35/lvl

Dmg spell 55,58 k 55,57 k

mana 26475 21680

heal 12-15 k 13-16 k

s kame 32,44k 29,37 k


jak widac trunks ma lekko wiekszy dmg z s kame i wiecej many co tak naprawde na duzym lvl nie robi roznicy. Brolly za to ma 3 k hp wiecej(oraz 10 hp/lvl wiecej co daje trunkowi 1000 hp straty co 100 lvli) ma tez troche mniejszy heal wiec moim zdaniem trunks potrzebuje balansu.



Cooler tez odstaje i to bardzo porowujac np do freezera. 4k hp mniej 10 hp/lvl mniej mniejsze dmg ze spella mniejsze dmg z s kame dodatkowo lapa coolera jest o sporo slabsza od tej freezera. Dlatego uwazam, ze cooler powinien dostac sporego kopa np do dmg z sn 7-8% dmg brzmi rozsadnie.



do tabelki proponuje dodac dmg shenrona z negative karma balla dmg tuffla z ee oraz dmg cella i vegety z explo. a takze abso (najlepiej jakbys wbil na mc i 1 profka np cellem z dd sprawdzil max hit w kazda profke i wstawil to do tabelki)
Wedlug mnie trunks powinien miec 30 hp/lvl ale to moja opinia Szczęśliwy.

+ cooler to powinien dostac normalnego balla z ktorego mozna bic wtedy sn mu zmieniac nietrzeba. Gralem prawie kazda profa chyba oprocz cellem bo wogole niejest warty grania narazie i cooler byl moja najgorsza podejsc nim na lape to poprostu sie nieda od goka dostac 12k z lapy na 22k hp to jest smiech na sali.
(21-07-2016, 22:00)Eletric napisał(a): [ -> ]Wedlug mnie trunks powinien miec 30 hp/lvl ale to moja opinia Szczęśliwy.

+ cooler to powinien dostac normalnego balla z ktorego mozna bic wtedy sn mu zmieniac nietrzeba. Gralem prawie kazda profa chyba oprocz cellem bo wogole niejest warty grania narazie i cooler byl moja najgorsza podejsc nim na lape to poprostu sie nieda od goka dostac 12k z lapy na 22k hp to jest smiech na sali.


changelogów nie czytałeś cooler ma +50 czy tam 100% dmg z balla nie pamiętam na fuzji
(21-07-2016, 22:07)Vultur napisał(a): [ -> ]
(21-07-2016, 22:00)Eletric napisał(a): [ -> ]Wedlug mnie trunks powinien miec 30 hp/lvl ale to moja opinia Szczęśliwy.

+ cooler to powinien dostac normalnego balla z ktorego mozna bic wtedy sn mu zmieniac nietrzeba. Gralem prawie kazda profa chyba oprocz cellem bo wogole niejest warty grania narazie i cooler byl moja najgorsza podejsc nim na lape to poprostu sie nieda od goka dostac 12k z lapy na 22k hp to jest smiech na sali.


changelogów nie czytałeś cooler ma +50 czy tam 100% dmg z balla nie pamiętam na fuzji

To i tak zamalo bedzie

Mi chodzi o ogolem zmienienie go w ballowca. od 1 lvla.
(21-07-2016, 22:07)Vultur napisał(a): [ -> ]
(21-07-2016, 22:00)Eletric napisał(a): [ -> ]Wedlug mnie trunks powinien miec 30 hp/lvl ale to moja opinia Szczęśliwy.

+ cooler to powinien dostac normalnego balla z ktorego mozna bic wtedy sn mu zmieniac nietrzeba. Gralem prawie kazda profa chyba oprocz cellem bo wogole niejest warty grania narazie i cooler byl moja najgorsza podejsc nim na lape to poprostu sie nieda od goka dostac 12k z lapy na 22k hp to jest smiech na sali.


changelogów nie czytałeś cooler ma +50 czy tam 100% dmg z balla nie pamiętam na fuzji

ja czytalem to bylo 50% na 1 rzut oka 50 % to w chuj duzo ale w przypadku coolera to wciaz nie to. Ball bym mu juz zostawil ale do sn troche przypakowal.





Adox ja nie gralem jaba i nw ale tak samo jak ty mam zle wspomnienia z coolerem to zdecydowanie najgorsza postac jaka gralem jedyne co mi sie w niej podobalo to zasieg sn to byla chyba ta edycja na ktorej stracilem tutora za zmutowanie kogostam to byla edycja na ktorej gralem najkrocej wlasnie przez postac ktora wybralem stwierdzilem, ze nie nadaje sie do grania a 2 nie chcialo mi sie robic Szczęśliwy
Podzieliłem tablke na 3 kategorie: DPS, Support i Tank
Shenron leczacy sie wiecej z gran aury niz cell z rege 'balans'



Kazdy raczej wie ze to przed balansem ale myslalem ze juz niema wiekszego gowna niz shenron a widocznie 'cell' to jest na serio Zielone Gowno.
Dodam ze to jest tabelka przed balansem po rebie żeby nie było. Mam nadzieje ze teraz rozumiecie czemu są te pvp testy i proszę na nich grac żeby naprawić ten 'balans'.
Dodane hity z łapy. Na teraz to koniec updatów do tabelki dopóki nie zrobimy balansu!
Stron: 1 2 3