Forum PrioGames.com

Pełna wersja: PVP BALANCE V2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
a może znajdziesz sobie Cive 2 kolegów wbijacie i testujecie przez 10 godzin przez 2 dni i w tedy sprawdzicie wszystko ?
(31-07-2016, 22:00)Segir napisał(a): [ -> ]a może znajdziesz sobie Cive 2 kolegów wbijacie i testujecie przez 10 godzin przez 2 dni i w tedy sprawdzicie wszystko ?

nie mam kolegow
Czyli tak jak wszyscy, wymowka aby na gotowe wbic. A robic nie ma komu Duży uśmiech a zwalac wine na to ze 2h dziennie jest test server open, to troche slabe
(01-08-2016, 00:17)biechu napisał(a): [ -> ]Czyli tak jak wszyscy, wymowka aby na gotowe wbic. A robic nie ma komu Duży uśmiech a zwalac wine na to ze 2h dziennie jest test server open, to troche slabe

i bede zwalal na to wine bo wbijalem na testy 2 razy raz nie bylo ani 1 osoby raz byla 1 osoba (alvariss) ktory i tak nie chcial ze mna testowac bo sprawdzal hity na tmie.
ja tam z kilkoma znajomymi wbilem ale ciezko powiedziec co i jak w 4 osoby :c
heh Invi + znajomi smieszne to jak sds'y i opor
Na pewno nie będzie restartu S2. Sam miałem taki pomysł, ale wtedy s1 to nie była by dla was ogromna niespodzianka. Jak ktoś nie wbił na testy to tylko i wyłącznie jego strata bo nie wie jak dana postać radzi Sobie z inną. Testy postaci dobiegły praktycznie końca. Obecnie jest test na 400 lvlach gdyż robiliśmy małe poprawki tylko po tym jak skończyliśmy testy na reb transie.
Temat został przeniesiony do Śmietnika.

Jeżeli uważasz, że temat nie został wyczerpany, napisz na PW.
Stron: 1 2 3