Forum PrioGames.com

Pełna wersja: OP Item
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jak myślicie czy Majin Belt to OP item jak na taki lvl?

Zmienić go np. z 10 na 3 lub 5 def'a.

A np. inny item na wyższy lvl dać z tym bonem czy coś.
wydaje mi sie ze nie jest jakis mega OP bo juz dosc szybko zastepuje sie go emeraldem albo czasem hercule
Ta chyba jak masz 133 def'a... pamiętaj że szykuje się hard server...
Będzie OP w chuj jeżeli grav room będzie dawać ene i defa tak jak teraz daje. Czemu? Bo wbijesz sobie 101 def i belt daje ci 10% abso na melee na low lvl.
ja bym wyjebał ten grav ew w grav że możemy wbić do 112 / 112 max!
(18-07-2016, 10:16)Rashelovsky napisał(a): [ -> ]ja bym wyjebał ten grav ew w grav że możemy wbić do 112 / 112 max!

Ja bym wolał zęby max był 101/101. Dałoby to graczom szybkie i łatwe 10% abso na ki i melee. A potem to musisz już normalnie na bomber i commando.
niby prawda a zeby bylo ciekawiej skasowac punk o "wybijaniu" mobow na trenieniu i wydaje mi sie ze poziom gry drastycznie by sie zmienil
A ja jestem za 101/101 i potem ticket 2h w gravie =100pp latwy zarobek dla vultixa.
nie bo się zrobi jebane p2w... i tak tym sposobem pójdzie więcej kolcy bo dłużej się bije na mobach niż w grav...
(18-07-2016, 14:02)Eletric napisał(a): [ -> ]A ja jestem za 101/101 i potem ticket 2h w gravie =100pp latwy zarobek dla vultixa.
Na 100% nie Rashel ma racje gra się zrobi p2w

(18-07-2016, 13:15)Invisiblity napisał(a): [ -> ]niby prawda a zeby bylo ciekawiej skasowac punk o "wybijaniu" mobow na trenieniu i wydaje mi sie ze poziom gry drastycznie by sie zmienil
I tak nie było nigdy reportów o wybijaniu mobów bo na afk się trenuje Duży uśmiech
Stron: 1 2