Forum PrioGames.com

Pełna wersja: Update v0.2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Zostały znerfione:
Kaze Furie
Bashosen Furie
Kibaku Furie
rendan Suna Shigure
Sabaku Sotaiso Fuin

Poprawione:
Sabakuha [ spam wallem ]


Serwer ON Zapraszam do testowania dziś.
A lee? Jego buff zdecydowanie zaduzo daje :_) znerfic troche tego buffa i bedzie okej, I lee powinien byc tak zrobiony ze na tym buffie zdola zabic jedna osobe solo nie wiecej bo jak narazie na tym bufie na test serwerze wbija sie 1 v 5 i easy win gg Duży uśmiech
Lee zmienię jutro, bo szczerze mówiąc zapomniałem o tym, a jutro o 4:30 muszę wstać do pracy, więc muszę już iść spać Duży uśmiech
Kiedy mozna sie spodziewac startu? lipiec>sierpien?
(04-07-2016, 07:12)Watagataitsuberry napisał(a): [ -> ]Kiedy mozna sie spodziewac startu? lipiec>sierpien?

Ciężko powiedzieć, ale myślę bardziej sierpien niż lipiec. Jest parę powodów dlaczego po pierwsze bardzo mała liczba testerów. Niestety w 2-3 testerów to nie sprawdzimy dobrze wszystkiego i to się wydłuża. Dla tych stałych testerów przewidziałem nagrody w postaci PP na start bety, ponieważ ich pomoc jest bardzo duża. Kolejnym powodem jest to, że trzeba będzie zainwestować w reklamę, by innych graczy przyciągnąć w jakiś sposób do nas. Kolejny powód to jest taki, że pracuję . Muszę wstawać o 4:30 do pracy, a Vultur dopiero o tej porze schodzi z kompa [ dziś go nawet spotkałem o tej godzinie ], a ja za to nie mogę wieczorem robić jak on jest, więc mijamy się trochę. Zostało mało do roboty, ale myślę, że do sierpnia spokojnie.
Briko, inaczej by było, gdyby poza areną, była możliwość expienia itd, z pewnością wtedy i więcej testerów by się znalazło i szybciej wyłapało błędy.
wbilem na chwile popatrzec ulubione postacie na training bagu i szczerze powiem ze Lee ma fajny buff SzczęśliwyDD nawet nie ten ostatni, co hp zabiera. ten wczesniej tez niezle kopa daje Szczęśliwy op lapa
Zostały osłabione buffy na Lee. Zapraszam na bete! Im szybciej to się sprawdzi tym szybciej wystartuje normalna beta.
(05-07-2016, 22:23)Briko napisał(a): [ -> ]Zostały osłabione buffy na Lee. Zapraszam na bete! Im szybciej to się sprawdzi tym szybciej wystartuje normalna beta.

Tak jak juz Cive napisal wiele razy, trzeba zmniejszyc hity w ludzi o dobre 50%. Kazdy teraz pada na combo + buff troche bez sensowne... Wygrywa ten ktrory nie ma juz HFow lub buffa. Takze spell heal ledwo co heala nie oplaca sie go uzywac (dla Lee heala 7% hp) senzu heala wiecej.
(06-07-2016, 14:29)demonsofdrago napisał(a): [ -> ]
(05-07-2016, 22:23)Briko napisał(a): [ -> ]Zostały osłabione buffy na Lee. Zapraszam na bete! Im szybciej to się sprawdzi tym szybciej wystartuje normalna beta.

Tak jak juz Cive napisal wiele razy, trzeba zmniejszyc hity w ludzi o dobre 50%. Kazdy teraz pada na combo + buff troche bez sensowne... Wygrywa ten ktrory nie ma juz HFow lub buffa. Takze spell heal ledwo co heala nie oplaca sie go uzywac (dla Lee heala 7% hp) senzu heala wiecej.

Senzu? Ok! Duży uśmiech

Jak dlamnie to nwm po co kopiujecie wszystko z db Podejrzany zrobcie od nowa system heala i te pilsy zeby sie nie zacinaly Chory
Stron: 1 2 3 4