Forum PrioGames.com

Pełna wersja: Zaklinanie Eq
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chodzi o to że znowu coś mi wpadło do głowy Duży uśmiech
a więc tak:

Na DBP mamy eq które daje nam dmg oraz abso super co musimy zrobić aby dostać bonus? wylocić item lub wziąść z skrzyni moim pomysłem jest lekkie zmodernizowanie naszych przedmiotów tak aby praktycznie każdy item można było lekko ztuningować (oczywiście każdy który ma jakiś bonus)

Mamy do tego 4 kamyczki które są odpowiedzialne za coś innego:
[Obrazek: small_enchanted_amethyst.gif]- Odpowiedzialne za nasze abso ki (1 kamyczek = 1% abso)
[Obrazek: small_enchanted_emerald.gif]- Odpowiedzialne za nasze abso melee (1 kamyczek = 1% abso)
[Obrazek: small_enchanted_ruby.gif]- Odpowiedzialne za nasze HP (1 kamyczek = 100 HP)
[Obrazek: small_enchanted_sapphire.gif]- Odpowiedzialne za nasz dmg (1 kamyczek = 1% dmg)

A więc przedmioty które możemy zlocić, zabrać z skrzyni np taki Mistic Shirt jak wiemy dodaje nam abso ki w wysokości 3% tak więc bonuś w wysokości 3% abso zostaje zniesiony a na jego miejsce dodana możliwość wsadzenia 3 kamyków! Magic Armor daje nam 6% abso na melee więc po zneutralizowaniu go możemy umieścić w nim 6 kamyków!

Przykład m boots i broll boots:
M boots zniesienie abso na Ki do 5% oraz możliwość umieszczenia 5 kamyków!
B boots zniesienie abso na Ki do 8 % oraz możliwość umieszczenia 5 kamyków!

Dodatkowo nie możemy umieścić więcej niż 3 kamienie na dmg w danym przedmiocie!
Skąd wziąć te kamyki? a to już opiszę questa Vulturowi na PW

Dzięki temu będziemy mogli sobie zrobić kilka kombinacji swoich aktualnych setów np.
Abso-HP
Abso-DMG
Abso-Abso
Jestem za!!! Duży uśmiechDuży uśmiech pomysł super!
Coraz lepsze te pomysły masz Duży uśmiech

Nad tym można posiedzieć, pomyśleć i rozbudować.

100 % Odpalony 

Jeszcze ze dwa pomysły i będzie co robić przez długie miesiące gry. A może i lata ? YEA !

Jak najbardziej jestem za żeby takie pomysły wchodziły w grę ! Duży uśmiech
Calkiem spoko co do kamyczkow to moim zdaniem powinny byc jakies daily misje (misje nie taski) typu przynies x itemkow itp i za misje mamy jakastam szanse na dostanie kamienia albo dostajemy pkt ktore zamieniamy potem na kamyczki
Napisałem quest vult żeby dostać dostęp gdzie kamyki sa 5 muszli 12h CD 15% szansy na wyjecie albo 20 losowego oczywiście
pomysl fajny, jak wiekszosc Twoich Szczęśliwy
Pomysl Mega Jestem Za Uśmiech
Podobny pomysł mam od dawna w głowie i nawet zrobiłem pod niego grafiki, które są w kliencie, ale to jest dużo roboty i na razie nie ma szans.