Forum PrioGames.com

Pełna wersja: Closed PvP Beta Test Naruto Priority
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
(15-06-2016, 04:24)Vultur napisał(a): [ -> ]
(14-06-2016, 22:07)maniek544 napisał(a): [ -> ]
(14-06-2016, 18:04)Briko napisał(a): [ -> ]
(14-06-2016, 18:02)maniek544 napisał(a): [ -> ]no, jak bedziesz tak jak vultur dawal sobie "kolce" czy cokolwiek o podobnym dziłaniu + full eq + skille i wszystko inne, to tak, bedziesz mial przewage nad nowym graczem Szczęśliwy

Nawet bez tego i tak bede mial :Duży uśmiechako jedyny znam mape calutka a mapa jest calkiem nowa, wiec nikt nie bedzie jej znal. A szkoda mojej pracy by zniszczyc ja sobie dawajac eq stary ;Duży uśmiech Za duzo nad tym projektem pracowalem by go tak popsuc .

no niby tak, ale widze, ze rozumiesz. to dobrze Oczko

Rozwaliłeś mnie gościu, ja Sobie full eq dawałem? Jesteś jakiś chyba przybity, może obejrzyj filmik jak grałem na S1 i w jakim eq biegałem.

@Up,
Są ukryte respy, które możemy znać tylko my z Brikiem... Na starcie ich raczej nie odkryjesz mając mini mapę.

Mu raczej chodzilo o s2 jak miales tego vegete jesli dobrze pamietam chociaz FUN oznacza FUN wiec wyjebka czy se dawales czy nie Język.
Oczywistą rzeczą jest to że twórca bądź twórcy projektu będą mieli tutaj jak i na każdym innym serwerze przewagę co do mapy czy możliwości danych klas postaci.
Natomiast jeżeli chodzi o , nie należy do grona osób które " dają sobie itemki na normalną postać "...( żeby wku***ać ludzi).
Mimo wszystko część graczy i tak ubzdura sobie że admin rzucił " givta " na swojego noob chara. 

///.
Cytat:No jasne.. mapa calkiem nowa i nikt nie bedzie znal? to co na forum to jakis fake? Język patrzysz na forum i lecisz na expa jaki jest pokazany proste.. Szczęśliwy

Masz racje, zawsze to jest jakieś obeznanie z mapą. Aczkolwiek wiele osób nie korzysta z Forum i nie jest w tak komfortowej sytuacji jak ,np. Ty.
Ponadto owym faktem masz przewagę nad " przeciętnymi " graczami.


Pozdrawiam.
JAAAAAAAAAZDA
(15-06-2016, 04:24)Vultur napisał(a): [ -> ]
(14-06-2016, 22:07)maniek544 napisał(a): [ -> ]
(14-06-2016, 18:04)Briko napisał(a): [ -> ]
(14-06-2016, 18:02)maniek544 napisał(a): [ -> ]no, jak bedziesz tak jak vultur dawal sobie "kolce" czy cokolwiek o podobnym dziłaniu + full eq + skille i wszystko inne, to tak, bedziesz mial przewage nad nowym graczem Szczęśliwy

Nawet bez tego i tak bede mial :Duży uśmiechako jedyny znam mape calutka a mapa jest calkiem nowa, wiec nikt nie bedzie jej znal. A szkoda mojej pracy by zniszczyc ja sobie dawajac eq stary ;Duży uśmiech Za duzo nad tym projektem pracowalem by go tak popsuc .

no niby tak, ale widze, ze rozumiesz. to dobrze Oczko

Rozwaliłeś mnie gościu, ja Sobie full eq dawałem? Jesteś jakiś chyba przybity, może obejrzyj filmik jak grałem na S1 i w jakim eq biegałem.

@Up,
Są ukryte respy, które możemy znać tylko my z Brikiem... Na starcie ich raczej nie odkryjesz mając mini mapę.

no, przybity tez
No prosze prosze i Keendy zawita Cwaniak Xerxess Here . Moje zdanie znasz Oczko Oczywiscie ze tak
Zamykam Temat
Temat został przeniesiony do Śmietnika.

Jeżeli uważasz, że temat nie został wyczerpany, napisz na PW.
Stron: 1 2 3