Forum PrioGames.com

Pełna wersja: Ki Swordy Janemby
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dobrze wiemy ze ki swordy są teraz bez użyteczne. Więc mam na nie 2 pomysły.
1. Zamienic Ki Sword zęby miały 2-3 sqm zasięgu
2. Dodać spella po rebie który robi nam po 100 Ki sword

Cive dal bardzo dobry pomysł zęby dać spella który mógłby mieć doskok do celu (cd z 15 sec)
Co do strzelania ki swordami na 3 sqm to jestem raczej na nie aczkolwiek mam inny pomysl

dodac jabie spell na 400 lvl (zeby zabieral dokladnie tyle many ile ma na 400 lvl na transach bez sag) ktory zamienialby 100 ki swordow ktore trzyma w rece na demonic ki sworda mialby on 110 ataku i znikal po 100 hitach(oczywiscie mozna je stackowac i oczywiscie tylko jaba moglby z nich bic) w ten sposob tworzac sobie 200 takich starczylyby na sporo w pvp bo 1 sword-100 hitow.
(10-06-2016, 22:22)Cive napisał(a): [ -> ]Co do strzelania ki swordami na 3 sqm to jestem raczej na nie aczkolwiek mam inny pomysl

dodac jabie spell na 400 lvl (zeby zabieral dokladnie tyle many ile ma na 400 lvl na transach bez sag) ktory zamienialby 100 ki swordow ktore trzyma w rece na demonic ki sworda mialby on 110 ataku i znikal po 100 hitach(oczywiscie mozna je stackowac i oczywiscie tylko jaba moglby z nich bic) w ten sposob tworzac sobie 200 takich starczylyby na sporo w pvp bo 1 sword-100 hitow.

Jestem Na Wielkie TAK!