Forum PrioGames.com

Pełna wersja: taki tam pomysł
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dodanie specjalnych umiejętności do broni
Swordy Gdy atakujemy gracza swordem obniżamy mu leczenie o 10% (buff dla trunka i jaby)
Glover Gdy atakujemy gracza gloverem zadajemu mu krwawienie równe swojemu lvlowi 1hit na 2s trwa 6s
Ball Gdy atakujemy gracza ballem/blastem podpalamy go jaki ball takie podpalenie które trwa 20s i jest równe 0.5x lvl gracza
Np. atakjujemy green ballem target ma na sobie poison, msb to mamy energie

Specjalne ataki od potworów (taki troszke anty bot)
# Tak jak w tibi potwory by upijały ;Oczko wiąże się to z przypadkowym lurowaniem mobów oraz ciekawsze pvp na respach ; )
# Kolejną opcją jest mana drain dla niektórych mobów też utrudni to expienie (oczywiście tylko niektórym potworom)
# Niektóre potwory powinny paraliżować kolejne utrudnienie do spierdalania po respach oraz gonienie kogoś
Jestem za
rowniez Duży uśmiech
Jestem za Uśmiech to bedzie fajna opcja, oczywiscie jak vultur sie namysli (czyli never)
Mysle, ze moze byc spoko ale najpierw trzeba to przetestowac+ co do upijania na DBP jestem na wielkie nie bo jak juz pisalem wczesniej takiemu trunkowi w pvp(walka na respie mobow ktore upijaja) to malo przeszkadza a takiemu goku czy namkowi psuje cale pvp.