Forum PrioGames.com

Pełna wersja: TEST SERVER 2016
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Uwaga! Szczegóły opisze w tym temacie, zalecam obserwować temat!

OSTATNIA AKTUALIZACJA TEMATU : 10.06.2016 [3 akt.]

[Obrazek: deathmatch.png]
Balans postaci zostanie podzielony na dwie kategorie, na początku musimy zbalansować postacie na 400 poziomie.
Dlaczego tak a nie na od razu na fuzji i 600 poziomie, a to dlatego iż chce aby postacie były zbalansowane na dwóch poziomach gry, tej początkowej z easy questami i tej po fuzji już z 600 poziomem i medium questami itd.

Balans na dwóch kategoriach da nam jeszcze więcej satysfakcji z gry.

Od razu jak skończę przygotowywać postacie pod test to go odpalę dzień wcześniej niż zapowiadałem.
Postacie DPS: Brolly, Gohan, Trunks, Cooler, Freezer, Namek SPC
Postacie Support: Goku, Vegeta, Human, Videl
Postacie Tank: Majin, Janemba, Tuffle, Shenron, Cell, Namek Warrior

Kategoria "I" Cechy

- 400 poziom, 60 rage, 15 status pointsów
- Easy Questy [+750hp/ki]
- Skille: 130 AS, 100 Ki lvl, 130 TP, 90 sf/kb/str, 112 ENE/DEF
- EQ: Tenshin Set, Cyborg Mask, Majin Belt, Shory,Saiyanki,Ene Ball

Konta:
1. dps/dps
2. support/support
3. tank/tank

---------------------------------------------------------------------------------

AKTUALIZACJA NR 3:
- Specjalny tryb death matchu na mapie wojen gildi,
- 15 sekund na przygotowanie: dodanie pkt w agi/pow oraz włączenie transów buff spelli
- Losowe miejsca w których się zrespimy
- Dodane HP: 3350 oraz KI: 2200 za SAGI!
lubie to !Serce
a cóż to się dzieje dragon czy narudo?Duży uśmiech
(06-06-2016, 18:19)Rashelovsky napisał(a): [ -> ]a cóż to się dzieje dragon czy narudo?Duży uśmiech

chyba widac wkoncu goku na stronce Szczęśliwy.



Lepiej zeby byly 1/1 bo mi passy na s1 pewnie juz segir podjebal mojego op plemnika ktory dostawal hity po 10k z lapy ale co tam.
a pasy z s1 czy jakies 1/1? bo jak z s1 to bedzie ciezko sobie przypomnac Duży uśmiech
bd normalna 1/1dps 2/2tank 3/3 5/5 tak mi sie wydaje ;]
Pytanko bo widze, ze skoro test to pewnie res s1 planujesz.

Przed resem planujesz jakies wieksze zmiany? Bo nie wiem czy warto wbijac.
ja bym proponował dodać misje na dostępy do danych miejsc na np vegeta zrobić coś jak gate na yalahar żeby było co robić a nie nuda w chuj jak zawsze ;]
(06-06-2016, 20:07)Rashelovsky napisał(a): [ -> ]ja bym proponował dodać misje na dostępy do danych miejsc na np vegeta zrobić coś jak gate na yalahar żeby było co robić a nie nuda w chuj jak zawsze ;]

Na vegete to akurat nie bo pacc to jest ta brama Szczęśliwy, ale na immege i na giant czemu nie Uśmiech.
Przydaly by sie jakies duze zmiany bo te male sa wazne ale nie wystarcza aby ozywic server

samo zbalansowanie postaci tez nie rozwiaze problemu.
Stron: 1 2 3 4 5