Forum PrioGames.com

Pełna wersja: ots
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
powstanie na nowej edycji w koncu jakis  dbp anticheat czy dalej dla 16 letniego  vultura  gaża>reszta?
Mnie nudzą tu niestety resety postaci i powiem szczerze dbp za łatwe jest. 0 wyzwania, stawiasz bota i po kilku dniach się nudzi (questy które robi się kilka dni są łatwe ale czas je ogranicza co daje +10 do nudy) bo robiło się wszystko tyle razy że tylko wyrównane pvp ma tu jakikolwiek sens, jednak każdemu nawet i to się nudzi, niestety na taką opinię sobie zapracowało, res pewnie będzie, ale komu będzie się chciało grać na no-cheat i serwerze z małym rate jak i tak będzie świadomość że restart nadejdzie prędzej czy później, dlatego zakładam że znowu będzie to FUN. Mój post nie ma na celu nikogo zniechęcić do gry, bo na tym nowym FUN'ie zapewne i ja się pojawię gdyż na chwile obecna nigdzie nie gram dlatego też tu zaglądam, na obecnej edycji nie zamierzam grać gdyż sobie zrobiłem przerwę.
Pozdrawiam.
Zeby na dbp cos sie zaczelo dziac to dmg w pvp musi byc calkowicie przerobiony pod teamy bo teraz to sie liczy tylko masa a nie skill. co z tego ze dam se rade 1v2 lub 1v3,jak wyleca w 5 to znikam w 0.1 sec.
(05-06-2016, 00:03)galad morghul napisał(a): [ -> ]powstanie na nowej edycji w koncu jakis  dbp anticheat czy dalej dla 16 letniego  vultura  gaża>reszta?

BYWAJ z forum. Miło Cię było poznać.
Też bym proponował podział na 3-4 klasy i zrobienie dbp pod team pvp a nie 1v1 ;-)
No cheat milo wspominam moja najlepsza edycja

aczkolwiek mimo, ze ida wakacje to nie sadze, zeby komukolwiek chcialo sie grac wiec to raczej nie wypali Niezdecydowany
W wakacje będą ludzie grali akurat, tylko większość nocami Uśmiech
proponował bym zresetować s1 i zrobić exp 1x przed i 0.5 po rebie i max lvl 999 ;-)
(05-06-2016, 16:40)Rashelovsky napisał(a): [ -> ]proponował bym zresetować s1 i zrobić exp 1x przed i 0.5 po rebie i max lvl 999 ;-)

Do tego zmniejszyc dmg w pvp o jakies 25-30%.
co myślicie o nowym spellu dla brolla? ktory daje +20/30str na 30s i cs 1min?
Stron: 1 2