Forum PrioGames.com

Pełna wersja: Błąd Z Easy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam jakiś Błąd z Easy Quests, użyłem normalnie paragonu, sam skończyłem Medium Quests czyli jt,mgq,bp no i nw.. Są Easy a czemu medium nie chcą działać hmm... proszę o poprawę. Niezdecydowany jeśli nic się nie da zrobić, proszę uczciwie o Medium Quests Box.


NICK : Progresowy
"Paragon daje tylko nagrody za wykonanie questów, tzn. hp/ki i abso. Questy można wykonać w grze."
-Vultur
(24-05-2016, 22:47)demonsofdrago napisał(a): [ -> ]"Paragon daje tylko nagrody za wykonanie questów, tzn. hp/ki i abso. Questy można wykonać w grze."
-Vultur

Nie uważasz , że to trochę bez sensu ??
No troche ... Duży uśmiech
wszystkie questy gdzie jest bramka lvlowa wykonaj i zobacz czy zadziała (z easy tez) .
(24-05-2016, 20:25)Crash napisał(a): [ -> ]Mam jakiś Błąd z Easy Quests, użyłem normalnie paragonu, sam skończyłem Medium Quests czyli jt,mgq,bp no i nw.. Są Easy a czemu medium nie chcą działać hmm...  proszę o poprawę.  Niezdecydowany jeśli nic się nie da zrobić, proszę uczciwie o Medium Quests Box.


NICK : Progresowy

yyy z tego co widze na screenie to polowy medow nie masz zrobionych?

medium questy to wszystkie questy z wymaganiem lvlowym do lvl chyba 300 czyli robisz te ze screena od soldier armor do saiyan butow(wlacznie) i dopiero wtedy masz medy