Forum PrioGames.com

Pełna wersja: Nowy server
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Czesc,

Mam pytanie odnosnie nowego serwera czy jakiegos nowego startu obecnego s1 serwer juz ma pare lat i wydaje mi sie ze wiekszosc ludzi jest juz znudzona ta edycja, co powiedzieli byscie na nowy serwer.

Pytanie do vultura czy wgl planuje kiedys wypuscic jeszcze serwer.
X D X D X
(15-09-2019, 20:00)yalesz napisał(a): [ -> ]X D X D X

nie wnosisz nic do tematu wydaje mi sie ze powinien byc warn
Też jestem za tym aby vultur otworzył jakiś nowy serwer.
Ludzie są zanudzeni grą, ciągle jest to samo, osiągneli juz dawno to co trzeba.
Nowym i starym graczom nie opłaca sie tam wchodzic ponieważ serwer nie istnieje w gamechat ani nic tak to chociaż bedzie jakis serwer co bedzie mozna pograc.
Z taką mentalnością to Wy będziecie znudzeni grą co miesiąc. A to nie o to chodzi. "fajne gracze" przychodzą grać na 2 miesiące i się nudzą Szczęśliwy
Gracze 2k19
A ty nie jestes znudzony pustką serwera? Szczęśliwy po co takie glupoty gadasz jak tam na gamechat zywej osoby nie ma/ jedynie co trainy afk
Jestem znudzony takimi graczami, się potem dziwić, że nie ma z kim grać.
Pare lat.. to niezłe pare lat, dopiero rok minął od kiedy wystarował ten server - jeszcze z 2-3 lata i możemy zacząć rozmawiać o nowym serverze Duży uśmiech
(17-09-2019, 09:15)Vetto napisał(a): [ -> ]Pare lat.. to niezłe pare lat, dopiero rok minął od kiedy wystarował ten server - jeszcze z 2-3 lata i możemy zacząć rozmawiać o nowym serverze Duży uśmiech

To zawijam stad tu ani nie ma z kim sag zrobic a co dopiero powiedziec o JT albo o innym wymagajacym quescie(wymagajacym jakiejs innej osoby). Jedyne po co tu ludzie wchodza to trening
(17-09-2019, 17:16)akolita90 napisał(a): [ -> ]
(17-09-2019, 09:15)Vetto napisał(a): [ -> ]Pare lat.. to niezłe pare lat, dopiero rok minął od kiedy wystarował ten server - jeszcze z 2-3 lata i możemy zacząć rozmawiać o nowym serverze Duży uśmiech

To zawijam stad tu ani nie ma z kim sag zrobic a co dopiero powiedziec o JT albo o innym wymagajacym quescie(wymagajacym jakiejs innej osoby). Jedyne po co tu ludzie wchodza to trening

Oni niechca resetu bo to jedyna edycja od jakis 15 kiedy moga szczekac.

Ta edycja i tak juz jest martwa i ten "updajt" nic nieda i tak za pol roku max bedzie reset charow i tak, niema sensu robic tematow poprostu czekac.
Stron: 1 2