Forum PrioGames.com

Pełna wersja: [Konkurs]Najciekawszy quest.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siema! 

Chciałbym ogłosić dla was mały konkurs który będzie wymagał od was troszkę fantazji i kreatywności a mianowicie chodzi o wymyślenie własnego questa który zostanie dodany do gry! Jest to niepowtarzalna okazja dla was 
graczy aby przyczynić się w bezpośrednim stopniu do dodania czegoś "waszego" na server! Jak ma to wyglądać? Swoje pomysły wysyłacie do mnie(Cive) w wiadomości prywatnej na 
naszym forum link do mojego profilu- https://board.dbp.prioritygame.pl/member...ile&uid=36. O tytule [Konkurs] Nazwa questa. Co powinno być zawarte w 
wiadomości? Oczywiście wasz nick w grze oraz sam pomysł na questa. Jeżeli chodzi o questa to jest pare wymagań który musi spełnić a mianowicie:

-Musisz podać przybliżony lvl na który ma być quest
-Musisz podać proponowaną nagrodę (nagroda ta może zostać przez nas-administracje zmieniona jeżeli uznamy, że proponowana jest nieodpowiednia)
-Musisz podać dokładny opis questa schemat jak ma wyglądać obszar na którym jest quest, klimat questa sugerowane potwory
-Mile widziane zdjęcia/grafiki które chciałbyś aby zostały wykorzystane. Nie muszą być to zdjęcia gotowej mapy nawet schemat drogi na questa narysowany na kartce papieru ołówkiem może być dla mnie pomocny przy tworzeniu.
-Quest nie może wykorzystywać npc których nie ma w grze.
-Quest nie może wykorzystywać nowych systemów których nie ma w grze 


Z dniem 15.02.2019 konkurs zakończy się i wyłonię zwycięzce konkursu który otrzyma:
-dowolną aure/piorunek z prio-shopu do wyboru 
-Wprowadzenie questa do gry.
-300 pp.

*Quest nie musi zostać wprowadzony dokładnie tak jak opisze uczestnik. Jeżeli zajdzie taka potrzeba mogę zmienić wspomniane w wiadomości aspekty questa
*Quest zostanie wykonany przeze mnie i dodany do gry w nieokreślonym czasie (głównie zależy to od złożoności questa)
*Przy wejściu na quest/na quescie/na końcu questa zamieszczę informacje, że quest został wymyślony przez wygranego gracza. 
*Biorąc udział w konkursie zgadzasz się aby twój pomysł na quest został wykorzystany przez PrioGames
mam pytanie bo akurat mam fajny pomysl na questa ale nwm czy mozna wykorzystac moby ktorch niema na otsie?
(07-02-2019, 01:54)darak napisał(a): [ -> ]mam pytanie bo akurat mam fajny pomysl na questa ale nwm czy mozna wykorzystac moby ktorch niema na otsie?

tak można.

Z powodu małego zainteresowania konkursem nagroda zostaje zwiekszona o dodatkowe 300 pp.
Quest na potarki od 500lvla po rebie ciężki w hu i trap table jak na trialu. 
Potarki można stracić w rożny sposób np. Cofka nie z winy administracji ,po czym bardzo umila to grę Oczko
Jakiś taki Shenron Cave coś w tym stylu.
[Obrazek: screenshot-2019-02-13-22-9-7.png]
(14-02-2019, 00:11)koczex napisał(a): [ -> ]Jakiś taki Shenron Cave coś w tym stylu.
[Obrazek: screenshot-2019-02-13-22-9-7.png]

Zgloszenia z opisem questa do mnie w wiadomosci prywatnej nie w temacie.
Konkurs zakonczony zwyciezca Jotomato.