Forum PrioGames.com

Pełna wersja: Nowy Upgrade System
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Nowy Upgrade System z dzisiejszej aktualizacji 3.22.0


[Obrazek: WJWM.png]
ale ci chodzi ze jezeli ulepszamy scrollem gorszym niz ultimate w przypadku failu stracimy itemek do ulepszania czy np jak ulepszamy mpg i fail bd to stracimy item
(13-09-2018, 09:31)Bullsey napisał(a): [ -> ]ale ci chodzi ze jezeli ulepszamy scrollem gorszym niz ultimate w przypadku failu stracimy itemek do ulepszania czy np jak ulepszamy mpg i fail bd to stracimy item

Stracimy całkiem przedmiot, itemki do ulepszeń się traci zawsze to oczywiste. W dodatku specjalnie to jest dużymi literami  Uśmiech
[Obrazek: RNG-283x220.jpg]

ahh RNG Uśmiech kocham Serce  czekam az mnie pupcia zapiecze jak ktoś ulepszy za 1 razem do +9, a np ja juz 5x spale do 0.
i tak lepsze to niz bylo wczesniej Niezdecydowany
o chuju zloty Duży uśmiech czyli teraz jezeli ulepszyc bd probowac u glovka np z +5 na +6 i spale to strace u glovka SzczęśliwyD lo cie panie
(13-09-2018, 09:38)Bullsey napisał(a): [ -> ]o chuju zloty Duży uśmiech czyli teraz jezeli ulepszyc bd probowac u glovka np z +5 na +6 i spale to strace u glovka SzczęśliwyD lo cie panie

Ja nie wiem czy gwiazdki są takie ciężkie do rozszyfrowania, a to ja nie śpię od ponad 20h. Gwiazdka stoi przy +9, czyli tylko w przypadku spalenia na +9 z +8 można stracić przedmiot i to tylko z kategorii legendarnych.
(13-09-2018, 09:47)Vultur napisał(a): [ -> ]
(13-09-2018, 09:38)Bullsey napisał(a): [ -> ]o chuju zloty Duży uśmiech czyli teraz jezeli ulepszyc bd probowac u glovka np z +5 na +6 i spale to strace u glovka SzczęśliwyD lo cie panie

Ja nie wiem czy gwiazdki są takie ciężkie do rozszyfrowania, a to ja nie śpię od ponad 20h. Gwiazdka stoi przy +9, czyli tylko w przypadku spalenia na +9 z +8 można stracić przedmiot i to tylko z kategorii legendarnych.

za to ja chyba ślepy jestem bo nie widze dwóch gwiazdek. nie powinny byc przy scrollu? Szczęśliwy
(13-09-2018, 09:49)yalesz napisał(a): [ -> ]
(13-09-2018, 09:47)Vultur napisał(a): [ -> ]
(13-09-2018, 09:38)Bullsey napisał(a): [ -> ]o chuju zloty Duży uśmiech czyli teraz jezeli ulepszyc bd probowac u glovka np z +5 na +6 i spale to strace u glovka SzczęśliwyD lo cie panie

Ja nie wiem czy gwiazdki są takie ciężkie do rozszyfrowania, a to ja nie śpię od ponad 20h. Gwiazdka stoi przy +9, czyli tylko w przypadku spalenia na +9 z +8 można stracić przedmiot i to tylko z kategorii legendarnych.

za to ja chyba ślepy jestem bo nie widze dwóch gwiazdek. nie powinny byc przy scrollu? Szczęśliwy

ajć no ich nie ma faktycznie. A były, ale musiały się skasować bo je dodawałem Zdziwko
Dobra już poprawione.
O moj system
a legendarne przedmioty na dbp to jakie to sa vultur: D
Stron: 1 2