Forum PrioGames.com

Pełna wersja: Shadow Quest
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam


Byłbym za tym żeby obniżyć jego wymagania,  trochę ciężko o sp na obydwa questy, bo trzeba by było chyba grać z 3 miesiące żeby mieć SP na Paikuhana i Shadowa, a niektórzy mają już to porobione bo używali buga Janembą lub Shenronem Niezdecydowany


Dlaczego ludzie używający buga mają mieć lepiej? Trochę to słabe.
za bug abuse bany niby a z tego co wiem jeszcze żaden jaba czy shenron bana nie dostał Duży uśmiech jak na edycję jak ta wymagania powinny być ucięte przynajmniej o 50% , bot za nas tego nie zrobi punktów też mało (no chyba że lecisz na bugu jak janembasy i shenrony) Super Charge OP, skaczesz na ziomka pod brolasem/jabą/coolerem i zabiera ci tylko 1Sp za summon zamiast 2 Duży uśmiech GG
zglaszales tego buga skoro o nim wiesz? zakldam ze nie. wienc lamusy dupa cicho
nie gram janembasem czy shenronem (i to te typy powinny zgłosić zaraz jak tylko to odkryli) o tym bugu dowiedziałem się niedawno na game chat Duży uśmiech więc plzzzz nie mów że sam o nim nie wiedziałeś... i że nie zgłosiłeś Duży uśmiech
nie wiedzialem do czasu jak napisales to na shoucie. nie bilem jeszcze ani kuleruf ani nie mam teamu wiec skad to mialem wiedziec
popieram by cos zmienic z shadowem, po 1 liczba mobow zostala taka sama do zabicia ,a : 1) dostaje sie 2x mniej SP za daily. 2) Nagroda z 1mld expa zostala zmniejszona do 300kk
Dla mnie skoro nie da się łatwo zmienić skrypta na liczenie ludzi i taki Shenron/Janemba biją za free to powinien to zmienić na 1sp bez względu na ilość ludzi obok mobka...
Ewentualnie przyśpieszyć respawn tego "darmowego" mobka znacznie.