Forum PrioGames.com

Pełna wersja: Nowy PvP Damage
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Czy nowy PvP DMG jest dobry?

Nowy: 50% Stary: 33%
Oczywiście, że jest dobry. Jest to serwer dragon ball a nie jakieś naruto w którym potrzeba wołać całą drużynke. Serwery db słyną ze swojej dynamiki więc po co na siłę próbować spowolnić bitki przy tym zabijając pvp.
[Obrazek: dFHDzPL.png]
Głos na "Nie"
(no chyba że nie ma ograniczenia "MAX LVL" i gracze wolą grać solo niż teamowo)

Jaba + Ki Swordy po tej zmianie bije wszystko co się rusza...

Jak to zostanie to 90% serwera zacznie grać Jabanembami.
(06-08-2018, 01:51)Invisiblity napisał(a): [ -> ][Obrazek: dFHDzPL.png]

Widze ze mamy nowego grafika
Wygrałeś Szczęśliwy
Nie testowałem jeszcze nowego DMG w pvp zbytnio, ale na starym wydawało mi się że nie było tragicznie Uśmiech


[Obrazek: dFHDzPL.png]
Nie wiem ale dla mnie wydaje się, że to jest tylko na korzyść tanków więc jestem na nie.
(06-08-2018, 02:21)Soolek napisał(a): [ -> ]Wygrałeś Szczęśliwy
Nie testowałem jeszcze nowego DMG w pvp zbytnio, ale na starym wydawało mi się że nie było tragicznie Uśmiech


[Obrazek: dFHDzPL.png]

teraz jest zrobione tak, ze tanki ubijaja solo rowniez Szczęśliwy info od Bonga, ktory jest full pod agility Szczęśliwy
Wiem, że zabija solo już ludzi.

Oni tymi tankami wcześniej też po rebie dużo bili, wypierają się że małe skille ludzie maja.
(06-08-2018, 02:24)Invisiblity napisał(a): [ -> ]
(06-08-2018, 02:21)Soolek napisał(a): [ -> ]Wygrałeś Szczęśliwy
Nie testowałem jeszcze nowego DMG w pvp zbytnio, ale na starym wydawało mi się że nie było tragicznie Uśmiech


[Obrazek: dFHDzPL.png]

teraz jest zrobione tak, ze tanki ubijaja solo rowniez Szczęśliwy info od Bonga, ktory jest full pod agility Szczęśliwy

6 Aug 2018, 01:15 He fragged Kawalek at level 416. (Unjustified)
416 vegeta bez skilli i achievementow to no fajne info od bonga SzczęśliwyD
Stron: 1 2 3 4