Forum PrioGames.com

Pełna wersja: Monster Event
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam! Chciałbym zorganizować Monster Event, który odbędzie się dnia 30.04.2016 roku o godzinie 20 na 'papaya arena' !
Będą na nim wszystkie bossy od 2 do 5 + 2-4 Gogety oraz oczywiście SPAM zwyklych mobków. Zapraszam!
lol to ty masz admina na dbp? Szczęśliwy

ogolnie to spoko mozesz jeszcze dodac eventadora


@na evencie beda latac kyubi i madary-potwierdzone info
Sympatycznie wreszcie jakies eventy na servie Język
Elegancko. Popieram Duży uśmiech a wręcz zachęcam do częstszych inicjatyw organizowania takich Eventów Duży uśmiech
No, no coś się dzieje! Tak trzymaj Język
Dziękuję Wszystkim za Event! Było parę faili , no ale proszę o wyrozumiałość. Robiłem go poraz pierwszy!
Zawsze chętnie podzielę się wiedzą Briko Uśmiech
jak coś to nastepny event napewno zrobisz lepszy, co nie znaczy że ten był zły Uśmiech
(30-04-2016, 22:14)Briko napisał(a): [ -> ]Dziękuję Wszystkim za Event! Było parę faili , no ale proszę o wyrozumiałość. Robiłem go poraz pierwszy!

czo za faile zsumonowany madara jednak wszystkim wpierdolil? Szczęśliwy

jak masz czas i checi to mozesz czesciej robic chociazby po to aby potem na naruto priority miec wieksza wiedze o organizowaniu eventow.


wiem wiem Szczęśliwy tak sobie zartuje
Cive nie realne zsumonować Madary ponieważ Klient DBP nie posiada jego Grafik Uśmiech powinieneś to wiedzieć.
Ewentualnie wyglądał by jak troll Duży uśmiech jak ma takie samo ID
Następnym razem przygotuję dokładną listę mobków i ich ilości, które summonować, bo teraz te anni i machiny trochę Fail, no ale nie wiedzialem Język . Pisać propozycję mobków mi napiszcie w tym temacie to może coś się ogarnie na przyszły weekend.
Stron: 1 2