Forum PrioGames.com

Pełna wersja: Absorb
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mystic Shirt - 3%
Titanium Legs - 6% / 3
Mistic Boots - 10% / 5%

Energy - 133 = 40%
Agility - 18 = 10%
Profka - 5-10% 

Zależnie od tego jakie mamy itemy = 50+ / tyle ma średni tank obecnie, a nie widzi się w ogóle różnicy przy c17 lub c18, które maja skill wbudowany, a nie są wyskillowani, nie dawali w agility, ani nic z tego.

Wytlumacz Vultur ocb Szczęśliwy
Abso jest przeliczane inaczej. Gdyby bylo to liczone tak jak ty piszesz ze 133 ene daje 40% abso a 18 agi 10% to mialbys 100% abso i bylbys niesmiertelny.
To się określcie bo majac 16 agility testujac, koles od nas walnal tyle samo we mnie jak w cella 1 agility.
Okaże się, że tego syfu nie ma co rozdawać.
Agility na każdej edycji się opłacało...
Widzę kolega nowy Duży uśmiech
Chuj, że nowy ale jaki sens ma to, ze pakuje wszystko w Agility, mam 7% w eq i 120 ene, a c17 i c18 dajace sobie w Ki Force dostają mniej z spella niż ja bo na tym otsie jeszcze nikt nikogo z ręki nie trafil.
teoretycznie zakladajac ze kazdy system jest liczony oddzielnie:
zaczynajac od ene 40%
potem profka daje 10%, masz 46%
shirt 3%, masz 47.62%
legi 6%, masz 50,76
buty 10%, masz 55,68
10% agi, masz 60,11
gdybys mial full agi - 80,06

co jako tako ma sens ale te 80 brzmi bardzo srogo : X oczywiście to tylko ANALiza (haHAA) liczac ciagle procenty ile z tego moze byc prawdy idk. ale jak widzisz te np te same profy mialyby roznice 5% a nie 10% z tego agi Szczęśliwyd a jak jest w rzeczywistosci to vulti pewnie tylko wie Zdezorientowany
najwazniejsze abso ktore wlicza sie nad wszystko to abso z profki.