Forum PrioGames.com

Pełna wersja: Fragi ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Noł nejmy z wodbo się zleciały ?
(12-07-2018, 17:37)Rashelovsky napisał(a): [ -> ]
(12-07-2018, 16:57)Many Szef napisał(a): [ -> ]Wy byliscie kiedykolwiek na warze czy mieliscie jakis h lvl na jakimkolwiek otsie ? Wy chyba w nogach spaliscie jak wam 8 fragow odpowiada, wyplakaliscie dzieciaki no cheat serwer to moze jeszcze no pvp wyplaczecie pajace bez rak, 700 osob na otsie a tu 8 fragow dziennie, to nawet nie jest, a szkoda gadac SzczęśliwyDDDDDDD

a ty byles? na warze? zawsze na otsach bylo 5 fragow albo 3 a do warow byly warmody za ktore nie bylo fragow panie h lvl widze piszesz z opowiesci jakiejs od low lvli

a ty grales gdzies indziej niz na tym otsie czy wiernosc ponad wszystko i chuja wiesz? odpaliles sie wczoraj na moim ziomku to was wyjebalismy, podbily jeszcze jakies 2 no name ktorych uderzylem gosc poszedl w pizdu bo spierdolil padl za pol godziny i dostalem rsa za darmo i ty smiesz sie wypowiadac ze to jest dobra opcja ? O war modach gadasz? Zejdz na ziemie bo od grania nocek pojebalo ci sie w bani czlowieku tu nie ma nawet gildi i kto normalny nie zaznacza typa ktory mu gdzies przeszkadza tylko pisze o war moda, co za polmozg
do tego mozesz zabijac typa na respie w nieskończoność bo nic nie traci i bedzie wracał 24/h na respa jaka tu logika bic typa jak nic nie traci a zabijesz go 7 razy i wiecej nie ubijesz i sie wpierdala na respa ... 3-4 fragi na 700 osób no ty chyba pijany
Nie podoba się to nie grajcie... Proste
Temat do kosza Uśmiech)
Najlepiej powiedziec, nie pasuje to nie grajcie Szczęśliwy ja pierdole co za banda dzieciakow co se biegaja 50 lvlami w wakacyjna przerwe od szkoly padna i beda pierdolic, ze jest super bo 8 fragow i najs and gud i can back and wkurwiac more, wy serio idziecie taka droga dedukcji ? Ten ots jest za maly na 700 osob i jedyne co moge zrobic w ciagu 24 godzin i 6h staminy to zajebac 8 osob ? Jeszcze sie weekend nie zaczal a wy juz chyba nie myslicie na trzezwo, przeciez mnie tez to tyczy ze moga mnie jebac inni bo nie mam topki, a walcze o to bo to jest kpina
Jeśli władza uzna, że 8 fragów to za mało, na pewno ktoś się w temacie jeszcze odezwie.
Stron: 1 2