Forum PrioGames.com

Pełna wersja: Klient PrioGames.com
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
WSZELKIE PROBLEMY Z KLIENTEM:
1. Uruchom jako administrator:
2. https://www.microsoft.com/en-us/download...x?id=48145
3. Aktualizacje systemowe
4. ANTYVIR/FiREWALL
5. Instalacja na dysku systemowym oraz nie na pulpicie tylko dysku
6. Usunięcie prioclient z folderu Użytkownika



[Obrazek: miniLogo.png]

Client PrioGames 1.2.1
No launcher version

MIRRORS:




Przypominam rejestrując konto zaakceptowaliście politykę prywatności oraz regulamin
dzienki działa
Już nie będzie żadnych zmian? Uśmiech
Już jest client zaraz odpalają serwa
Jaram się
UWAGA ZNALAZLEM KOLEJNA MYSLE ZE POMOCNA SPRAWE bo po zrobieniu wszystkiego co tu napisane dalej w robocie mi nie działał client Szczęśliwy
https://www120.zippyshare.com/v/jh1WiTwv/file.html - sciagnac to i wkleic do folderu z clientem i powinno byc ok Oczko sciagalem z 10 tym dlli i tylko ten działał mimo ze wszystkie sie tak nazywały Oczko
rashel dzieki wielkie dziala mi
Ja tam mam wszystkie upki zainstalowane i zrobione wszystko żeby nic nie blokowało, x testów sieciowych a jednak ping skacze do 400 nawet, fpsy spadają do 20 i lagi takie że zmuszony jestem grać w gry typu fortnite itp. lub w inne otsy z klientami takimi jak ten :<

Brat tak samo ma.
A szkoda bo nie tylko ja czekałem na dobre zmiany już trochę czasu : D

Może kiedyś :<
(10-07-2018, 15:44)MarioXx napisał(a): [ -> ]Ja tam mam wszystkie upki zainstalowane i zrobione wszystko żeby nic nie blokowało, x testów sieciowych a jednak ping skacze do 400 nawet, fpsy spadają do 20 i lagi takie że zmuszony jestem grać w gry typu fortnite itp. lub w inne otsy z klientami takimi jak ten :<

Brat tak samo ma.
A szkoda bo nie tylko ja czekałem na dobre zmiany już trochę czasu : D

Może kiedyś :<

Probowałeś zgodności i uruchamiasz jakos admin? Mieszkasz w Polsce, bo my mamy po 25-30 pingu?
zmniejsz sobie fps interfejsu z max na 60 mi np dodaje to 1000fps Szczęśliwy
(10-07-2018, 15:59)Rashelovsky napisał(a): [ -> ]zmniejsz sobie fps interfejsu z max na 60 mi np dodaje to 1000fps Szczęśliwy

Dzięki Cwaniak

To trochę pomogło czasami mam 100 fps O.o ale co do pingu to mam 35 na sekundę i po 280 skacze.

Tak Mieszkam w Polsce Cwaniak

Zobaczę jeszcze parę ustawień, może coś gdzieś zmieniłem do innych gierek.
Stron: 1 2