Forum PrioGames.com

Pełna wersja: Text Changelog cz.6
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Sajanie bija o 5k wiecej z lapy niz kazdy na black capsach i fruitach majac 80 rage.


TTK mozesz ustawic na Ctrl + strzałka to samo choba więc musisz aby klikac hota z healem
nie widziales zmian na oczy jak to wyglada w walkach a pierdolisz bezsensownie glupoty. To znaczy, ze wg Ciebie wczesniejszy (ppwoedzmy "obecny") balans mial sens? Widziales jakie profesje sa "good", a ktore nie, i co? All right? Moze wypowiedzmy sie wszyscy po starcie edycji, kiedy wiecej niz 5 osob wbije lasta i zaczna sie fighty, ok?
(08-07-2018, 23:40)Zonk napisał(a): [ -> ]Jestem leciutko zaskoczony balansem wszystko jest jak powinno tylko obniżenie DMG ttk u goka ? Nie zapominajmy że ten czar wymaga jako tako umiejętności zwłaszcza że musimy się obrócić oraz pilnować heala

Co do goka to bardziej probowalismy zrobic z niego jak i z innych saiyanow melee dpsa a nie ki powiem ci tak jakbysmy dodali goku 3% dmg ki to bilby tyle co spellcaster z choby c;. Lapa saiyanow jest sporo lepsza od lap tankow. Zauwaz, ze wiekszosc tankow (bubu tuffle) dostali nerfa na lape teraz roznica dmg w lapie goku a np tuffle bedzie jeszcze wieksza
Balans jest lepszy niz wczesniej ale ja bym nie dodawal profom +5/7% abso tylko moze 2-3%. W dodatku usuanlbym parala coolerowi z SN bo to jednak jest troche zbyt OP. Nie wywracalbym tez abso z ki na melee u saiyanow.
Właśnie zrozumialem ten balans gdy rashel napisał to czego się nie spodziewałem pozdrawiam vegete best saiyana
Ja pozdrawiam spcka

Alvarissy bijemy sie 1v6? Szczęśliwy.


Coolera sn potem nic niedaje to tylko na low lvlach jest dobre.


+ takie male pytanie rozrzut dmg u ttk zostal naprawiony czy dalej bedzie bilo miedzy 44-51k?.

+ polecam wywalenie capsulek na pierwsze 10 dni startu serwera bo na 120 lvl jaba wytankuje wszystkie sagi i znowu bedzie placz ze lataja ludzi z 200+ lvlami.
Ja się bije 1v1, tylko zostaw swój name ;]
(09-07-2018, 00:03)Adoxx napisał(a): [ -> ]Ja pozdrawiam spcka

Alvarissy bijemy sie 1v6? Szczęśliwy.


Coolera sn potem nic niedaje to tylko na low lvlach jest dobre.


+ takie male pytanie rozrzut dmg u ttk zostal naprawiony czy dalej bedzie bilo miedzy 44-51k?.

zobaczymy jak 1 vs 6 sie bedziesz bic Szczęśliwy
Jak wygląda Janemba na tym serwie? bo ten cały changelog nic mi nie mówi, nie grałem na poprzednich edycjach.
(09-07-2018, 00:07)Nasienie Szatana napisał(a): [ -> ]Jak wygląda Janemba na tym serwie? bo ten cały changelog nic mi nie mówi, nie grałem na poprzednich edycjach.

Jest dobry tylko vs melee a przeciwko ballowcom to szczerze jedynie co mozesz zrobic to uciekac.

za to najlepszy bloker do sag.

I takie pytanie czemu jaba niedostal spowrotem starej lapy? kiedys mial lape jak maszyna ze sie balo podejsc a teraz to bleh.

+ teraz jak saiyani niemaja ki abso to taki freezer/spc niezabijaja ich na buta?.

jak jego ki dmg znerfisz ta postac sie gownem stanie tu akurat to samo powiedzial vicodin co jest prawda.
Zostawic go z samym ki dmg a lape znerfic bo teraz ma to i to.
+Freezer zawsze byl najbardziej op profa a jak double kamka byla to przez 5 edycji mowilem ze jest best to kazdy mnie wysmiewal dopoki ich w 0.1 sekundy niewysadzalem.

Problem jest taki ze freezer sie odpala w okolicach 800 lvla.
Stron: 1 2 3