Forum PrioGames.com

Pełna wersja: Grafika2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Może być?

[Obrazek: TtXY.png]
Belt bym zmienil troche i do tej gory zmienil kolor tego pomaranczowego czegos na bardziej czerwony
(17-03-2018, 04:34)Cive napisał(a): [ -> ]Belt bym zmienil troche i do tej gory zmienil kolor tego pomaranczowego czegos na bardziej czerwony

Kolory są dopasowane do grafiki beerusa w anime.
a belt jest całkiem fajny może na czarnym tle źle wyszedł

[Obrazek: reJf.png]
fajnooooo

oby ten set nie był w itemszopiekeepo
Mi się tylko armor nie podoba. Tak trochę zbyt prosty się wydaje. Z tego co pamiętam w anime były bardziej okrągłe. Reszta bardzo fajna.
Hmm belt faktycznie nie jest zly bo w sumie co tu zmieniac? Legi zajebiste ale ten armor jakos mi nie lezy
Ten "Armor" bo nie wiem czy tak mozna nazwac to Szczęśliwy Słabo wycieniowany Język I za duzy Cwaniak Duży uśmiech Podeślij moze poprawie Język
(17-03-2018, 15:14)Nothing napisał(a): [ -> ]Ten "Armor" bo nie wiem czy tak mozna nazwac to Szczęśliwy Słabo wycieniowany Język I za duzy Cwaniak Duży uśmiech Podeślij moze poprawie Język

To napraw do tego jeszcze Beerusa i bedzie git
report Cive for offensiv
(17-03-2018, 16:20)szaupauwp napisał(a): [ -> ]report Cive for offensiv

reporty nie bedą publiczne przykro mi, strona już dawno pod to jest skończona Duży uśmiech


wysłane
Stron: 1 2