Forum PrioGames.com

Pełna wersja: Launcher
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
FILMIKI Z TEMATU NIŻEJ PROSZĘ DALEJ WYSYŁAĆ BO POTRZEBUJEMY JESZCZE WIĘCEJ ICH, DZIĘKUJE Z GÓRY!
[Obrazek: ZCkK.png]
ale kocur *.*

wez nie dodawaj takich info bo grać sie chce = D D D D D
popieram pana up
mniejwiecej kiedy start? Duży uśmiech
Zdecydowanie ciekawe przemiany, nie mniej jednak to serwer i jego rozwiązania zdefiniują wszystko.
(07-03-2018, 21:45)Wodzunio napisał(a): [ -> ]popieram pana up
mniejwiecej kiedy start? Duży uśmiech

Wiele rzeczy jest do zrobienia, więc ciężko określić kwestia tego pewnie jakie rzeczy będziemy chcieli na starcie.

(08-03-2018, 01:02)Bragi napisał(a): [ -> ]Zdecydowanie ciekawe przemiany, nie mniej jednak to serwer i jego rozwiązania zdefiniują wszystko.

Oczywiście, ale launcher wiele ułatwi bo aktualizacje wtedy można szybciej wprowadzać dzięki launcherowi, gdyż pliki będą się pobierać automatycznie Uśmiech
Co do rzeczy na start to OTClilent (wiecie bez botów) Szczęśliwy nie wiem ile to roboty ale fajnie byłoby bez botów pograć
Co edycje masa osob pisze, ze edycja bez bota nie ma prawa bytu i bla bla bla a ja kazda edycje no-cheat uwazam za bardzo udana i fajna wiec osobiscie jestem za jeszcze z otc clientem to juz supcio tylko imo aby to mialo rece i nogi trzeba kilku zmian ktore mam w glowie ale to chyba jeszcze nie czas na rzucanie pomyslami Cwaniak
Launcher spoko tylko zrob normalny client a nie jakies udziwnione gowno jak na pokemonach jakis Szczęśliwy nie lubie takiego czegos chujowo sie gra najlepiej taki tibijski Uśmiech
(11-03-2018, 00:18)Bull Senpai napisał(a): [ -> ]Launcher spoko tylko zrob normalny client a nie jakies udziwnione gowno jak na pokemonach jakis Szczęśliwy nie lubie takiego czegos chujowo sie gra najlepiej taki tibijski Uśmiech

OTclient bedzie :3
Takie male pytanie jest wogole planowany nowy balans?

W sensie nowy balans napisany od zera.

Bo jesli nie to ta edycje jedynie czeka upadek, pierw wogole z ballami trza cos zrobic bo jak no cheat ma byc to ball musi bic polowe tego co jest teraz i jeszcze druga polowe nietrafiac.
Stron: 1 2 3