Forum PrioGames.com

Pełna wersja: Paragony
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Czemu mi w ogóle nie działają paragony ? Postać jest offline wszystkie wymogi są spełnione a ten przycisk to sobie moge klikać do rana i nic się nie stanie : / ? resetuje neta, komputer nawet inna przeglądarke ściągnąłem i nic .. Ktoś ma jakieś sugestie why :C ? 



Pozdrawiam
Rookgard?
Też nie, jedyny paragon który mogłem użyć to na lvl Niezdecydowany reszty już kompletnie się nie da
jak chcialem sobie dzisiaj dac lvl na nooba zeby go potem zbic to stronka laduje sie przez chwile a potem nic jakby acc maker niereagowal
pozdr Vultur z takim acc makerem
U mnie to samo. Chwila ładowania i nic.
Co wy chcecie od Acc makera biedny andrzej tyle sie nameczyl, a strona nadal do dupy
kupa wam na glowy. acc maker wygląda bardzo dobrze tylko imo możnaby dodać gdzieś info o currently online, najlepszy gracz, najlepsza gildia czy coś żeby było widać, że coś się dzieje od razu po wejściu na stronę Duży uśmiech
a to, że coś nie działa to po prostu zgłaszajcie zamiast coś stękać, że strona zjebana i coś nie działa



zrób lepszą Szczęśliwy
widac jak dobze ona jest zrobiona
http://www91.zippyshare.com/v/cJ4QOiIS/file.html
Nwm po chuj wogole vultur czas wkladal w nowa strone stara byla spoko nawet lepsza niz te gowno co jest teraz co sie szuka wszystkiego dluzej.

Mozna bylo ten caly czas w balans wsadzic moze jakas edycja by chociaz trwala wiecej niz 10 dni.
a moze jest ograniczenie na acc ?..
Stron: 1 2