Forum PrioGames.com

Pełna wersja: A może by tak?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam  Cwaniak
Chcę zaproponować już nie raz poruszany temat i bardzo szybko zapominany .

Chodzi o spell 'Janemby - Ki Sword' może by tak dodać na ten miecz % na złamanie tak jak na wędkę i zmienić atak ze 100 na 80 + dodać 10 defa ?

Piszę propozycje ponieważ jest zbędny na wyższym poziomie ++ as i słabo używany na mniejszym ++ brak many na expie.

Tak poza tematem używa ktoś bariere ?  Zawstydzony

Na inne postacie nie mam pomysłów, może są za dobre  Duży uśmiech  czekam na opinie   Uśmiech
A może dodać mu rzucanie tymi swordami Duży uśmiech
A ja napisze to samo co pisze przy kazdym temacie apropo ki swordow proponuje aby 100 ki swordow zamienialo sie (ppm tak jak gpki) w demonic ki sworda ktory mialby wiekszy atak np 115-120 i mial 50% szansy na zlamanie sie przy hicie w ten sposob janemba przed walka moglby narobic sobie swordow i miec przewage.
100ki swordow w jednego sworda, ktory ma 50%? to 10-20 minut trzeba bylo by stac przed 1 minutowym fightem
pomysł założyciela tematu jak i cive są spoko Duży uśmiech
niby sporo pracy na demonic sworda. ale pls.. jak ktos bota na achiva na vegete se odpali to narobi tych swordów ze wystarczy mu do konca edycji (czyt. tydzień X D)
no w kategorii useless spell to ki sword jest zaraz po eye layzer Szczęśliwy
Pomysł jak najbardziej za daje + Duży uśmiech Janemba troche stracił mocy po nerfie na melee dmg dlatego takie demonic ki swordy mocno by go buffneły, Teraz jakieś pomysły co do innych postaci ? Jak dla mnie buff shenron bo nikt tym grać nie chce Niezdecydowany
Jezeli chodzi o balans to na poprzedniej edycji bylo calkiem niezle odstawal janemba dosc mocno przez nerfa dmg shenron lekkiego buffa by mogl dostac ale lekkiego bo nie jest zly i tuffel chyba troche slaby byl.
A może by tak? hmm Osoba ktora nie ogarnia pvp nie powinna pisac o balansie Płacz(( A co do pomyslu na chuj to piszecie czy wy macie jakies urojenia ze vultur cos zrobi ? Szczęśliwy
Wierzymy w wolność słowa :*

Pvp na serverze z botem ? Wygra ten kto ma lepsze skrypty a nie umiejętności pvp o.o
Stron: 1 2 3