Forum PrioGames.com

Pełna wersja: Korzystanie z Guild House
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Tobby Beka ze miales 1k lvl na swoim janemba a ja 1200 lvl na nw padles z eq praktycznie takim samym jak moj nw nosil bo przezucilem na drugiego chara wiec nie mow ze nie miales eq i mniejszy lvl bo jakos sam ubiles 1k lvlem 700 i kozaka zgrywales... wiec w koncu zamknij ta pizde i skoncz plakac...

(27-11-2017, 15:04)Bullsey napisał(a): [ -> ]Tobby Beka ze miales 1k lvl na swoim janemba a ja 1200 lvl na nw padles z eq praktycznie takim samym jak moj nw nosil bo przezucilem na drugiego chara wiec nie mow ze nie miales eq i mniejszy lvl bo jakos sam ubiles 1k lvlem 700 i kozaka zgrywales... wiec w koncu zamknij ta pizde i skoncz plakac...
Ps. Gdybys Byl bardziej ogarniety to by mozna bylo chociaz z toba normalnie porozmawiac ale niestety nie da sie wiec trzeba cie cisnac bardziej zebys w koncu skonczyl do kazdego sie kozaczyc
Właśnie Ty pokazujesz poziom rozmowy-połowa rzeczy zmyślona. To tak jak zostałeś chrzestnym 11latka mając skończone 19. Więcej mi nie trzeba Szczęśliwy
Ps. Każdy już wie, ze mnie zabiłeś
+warn dla panów za spam,
No i pozdro no i czesc, po odebraniu domku nie moze z niego wyjsc sam. Chora strefa na trainach nie jest jako domek i komendy nie dzialaja, jedyna opcja to kinto ale zakladam ze moze go nie miec.

A za spam to co lubie czyli warny :3

z ciekawostek
Marshall 25% warningu
Yalesz 25%
Tobby 50% co znaczy ze kazdy Twoj post musi teraz zostac zaakceptowany
Warny znikaja po miesiacu

Temat został przeniesiony do Śmietnika.

Jeżeli uważasz, że temat nie został wyczerpany, napisz na PW.
Stron: 1 2