Forum PrioGames.com

Pełna wersja: Debugi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam!
Mianowicie, jak odpalam DBP to mi wyskakuje blad a mianowicie:
http://iv.pl/images/66262919963687432175.png


zalozylem gildie tak dla testu, dalem sobie title itp pozmienialem rangi, no i dodalem kolegów i niestety, debugi wyskakuja
nie wiem czemu to sie stało wgl jak sie loguje to wywala odrauzu ten debug Uśmiech prosze o szybka pomocUśmiech

jeżeli zly temat i dzial to prosze przeniesc!Uśmiech


z góry dzieki!
Fasaduwa
czy może stałeś przy trainie na kilku osobach?? słyszałem, że takie cos sie moze dziac Szczęśliwyd
jak nie to czekaj na gjeema az pomoze Szczęśliwy
oo wlasnie tak bylo stalem na kilku osobach i to przez to bylo, teraz sie skaplem dzieki Duży uśmiech
jak stoisz na kilku osobach i logujesz na nowo a nie ma tam miejsca to wywala do Yammy
ale jeżeli trenowal, to był online i nie mogło go do jamy wywalić Duży uśmiech czasem są w takim wypadku debugi (chyba dlatego na początku nie można było itać na osoby przy trainach)
(18-07-2017, 22:56)yalesz napisał(a): [ -> ]ale jeżeli trenowal, to był online i nie mogło go do jamy wywalić Duży uśmiech czasem są w takim wypadku debugi (chyba dlatego na początku nie można było itać na osoby przy trainach)

Siłownie są, nie ma 1000 online także każdy znajdzie miejsce dla Siebie Uśmiech
Czasem itają bo kogoś innego nie da się odsunąć Język taki patent Szczęśliwy