Forum PrioGames.com

Pełna wersja: Update
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
I kto by to bil? Mam na myśli coole, brolle i jaby
Co do "extreme questow" to kiedys pisalem tego typu propozycje mianowicie przeniesc czesc hardow do extreme+dodac nowe questy do extreme wtedy nowi gracze tez mieliby szanse zrobic hardy a jednoczesnie byloby co robic
(20-09-2017, 23:05)Cive napisał(a): [ -> ]Co do "extreme questow" to kiedys pisalem tego typu propozycje mianowicie przeniesc czesc hardow do extreme+dodac nowe questy do extreme wtedy nowi gracze tez mieliby szanse zrobic hardy a jednoczesnie byloby co robic

Nie Uśmiech Moja wersja jest lepsza moim zdaniem Uśmiech
A jaka jest Twoja wersja? Bo chyba jej nie znam Duży uśmiech
Zanim sie kurwa czegos doczekam to ludzie zapomna o tym DBP Duży uśmiech
I tak zastanawiam sie dlaczego niechcesz postawic tymczasowego serva gdzie by ludzie pobiegali i sie pobili, bo czuje ze zanim te pomysly wprowadzisz w zycie bedzie 2018
(21-09-2017, 12:23)Pan biechu napisał(a): [ -> ]Zanim sie kurwa czegos doczekam to ludzie zapomna o tym DBP Duży uśmiech
I tak zastanawiam sie dlaczego niechcesz postawic tymczasowego serva gdzie by ludzie pobiegali i sie pobili, bo czuje ze zanim te pomysly wprowadzisz w zycie bedzie 2018

DO TEGO ZMIERZAM NON STOP. ODPALIC FUNA BEZ MAX LVLA Z BOTEM, LUDZIE BEDA HAPPY, VULTEK ZAROBI NA KOLEJNE WAKACJE I RANDKI Z ASIA I W MIEDZY CZASIE POSTAWI NOWY SERWER

#SPRAWADLAUWAGI
(21-09-2017, 12:57)Tobby napisał(a): [ -> ]
(21-09-2017, 12:23)Pan biechu napisał(a): [ -> ]Zanim sie kurwa czegos doczekam to ludzie zapomna o tym DBP Duży uśmiech
I tak zastanawiam sie dlaczego niechcesz postawic tymczasowego serva gdzie by ludzie pobiegali i sie pobili, bo czuje ze zanim te pomysly wprowadzisz w zycie bedzie 2018

DO TEGO ZMIERZAM NON STOP. ODPALIC FUNA BEZ MAX LVLA Z BOTEM, LUDZIE BEDA HAPPY, VULTEK ZAROBI NA KOLEJNE WAKACJE I RANDKI Z ASIA I W MIEDZY CZASIE POSTAWI NOWY SERWER

#SPRAWADLAUWAGI

Ja po prostu dążę do tego abyś Ty , marudził na forum 

"kkkkkarwa vultur mam dość tego expienia na tych green saibanmanach bo blue są zajete miesiąc gry i nie mam nic nowego do expienia...!!! a tak wgl to gdzie ja mam zarobić na senzu jak są takie drogie...?"
Jedynie co ja widze to tobby pierdolisz bzdury i marudzisz bo na tej edycji nic nie ugrales Szczęśliwy
Stron: 1 2 3 4 5 6