Forum PrioGames.com

Pełna wersja: Guild House
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Jeden termin na ten piatek 21

Uzgodnione z Lumpim liderem i jako ze on jest jedynym liderem nie ma poptrzeby brac pod uwage innych osob Szczęśliwy
Nie trzeba mi takiego domku
19:34 Pawelek [1824]: poddaje sie bez walki
PRYSZCZAK guild wara nie bedzie w piatek 21 bo ty tak powiesz .. musimy sie dogadac a z wami sie nie da dogadac bo wy tylko pod gorke robicie. U nas ludzie maja tez swoje zycie prywatne i termin na piatek odpada. nie pozdrawiam wycisnij pryszcze! Uśmiech
Powtarzam po raz kolejny ze nie bedzie u nas ludzi na gw w piatek segir powiedzialta date nie ustalajac z kazdym wiec pytanie brzmi czy pryszczakom pasuje termin na niedziele? ?
I zebys nie sapal ze tylko on jest liderem, to juz to zostalo zmienione. CZEKAM NA ODP
Po 1. Termin zostal ustalony przez liderow
Po 2. Zostal przekazany do admina
Po 3. Jezeli nie potrafisz czytac, to jezeli nie jestes liderem i nie zglosiles wczesniej ustalonej daty NIE PISZESZ NIC w tym temacie

Remix, prosze wyczysc temat z bezsensownych postow i wrzuc mu warny wg uznania
Nie orientuje się kto jest liderem, a kto nie, więc od tej pory każdy post oprócz liderów/Vultura = warn.
WAR NA PIĄTEK NIE PASUJE ! MÓWIE, ŻE NIE USTALIŁ WCZEŚNIEJ Z WSZYSTKIMI TEGO I JEŻELI MOŻECIE SIĘ ZALOGOWAĆ W NIEDZIELE (CO DO GODZINY TO OD 19;00 PASUJE KAŻDEMU) TO BY BYŁO MIŁO !
Remix tu luke skywalker gildia top 1 na servie jestem liderem jebnij panu up warna i usun posta, tak jak invi napisal jest 1 termin ustalony
Chyba Gikiliki tak się najebałes w weekend że żyjesz dalej tym co było 4-5 dni temu.
TOP Gilds :
RANK 1 : F-A-Z-O-W-I-C-Z-E 2731 kills
RANK 2 : Ekipa Zielonego Malucha 1974 kills

Ja nic nie ustalałem na 100%. miałem to dograć z adoxem którego nie było

Jak by remix nie leciał w huja z Akceptacja postów... to już byście dawno przeczytali co napisałem tu na temat terminów.
Vultur jebnij Info kiedy ci odpowiada na sztywno i nikogo to nie interesuje czy ktoś jest czy nie ma..
Taki termin i Elo. Odbedzie się. to odbędzie. jak nie to ci co będa dostają GH
RANK 1 : F-A-Z-O-W-I-C-Z-E 2731 kills z czego 1500 to zabijanie mcków do god
Stron: 1 2 3 4 5