Forum PrioGames.com

Pełna wersja: Coming soon #2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
co do drugiego reba to po co on? Szczęśliwy zaniedlugo bd on przypominal mi kw[kosmicznych wojownikow] tam mamy Reborna,G Reborna i U Reborna
Jak będzie nowy reborn to nie będę zaskoczony jak wejdą kolejne transy/fuzki, dlatego mam nadzieję, że jak już coś takiego wejdzie, to nie będzie SSJ5 i innych tego typów "fan'owskich" rzeczy, tylko jak już to nawet jakieś nawiązanie do DBS.
to juz nigdy niebedzie bota na dbp...... , to niezle dbp stracilo na wadze Uśmiech
(05-07-2017, 10:44)Bullsey napisał(a): [ -> ]co do drugiego reba to po co on? Szczęśliwy zaniedlugo bd on przypominal mi kw[kosmicznych wojownikow] tam mamy Reborna,G Reborna i U Reborna

S borna teraz jeszcze Szczęśliwy
Niech pierw balle znerfi do 3 kratek i -15% kazdemu ballowcowi dmg oprocz coolerowi. potem mozna myslec nad ot clientem bo bez bota to sie nawet melee postacia nieoplaca grac. bez auto zanzo.
Nie moja wina, że bez bota nie potrafisz grać trafiać w klawisze Duży uśmiech. Ot Client spoko mam nadzieję, że będzie można chodzić na klawisze wasd jak wyłączy się pisanie w grze. A co do 2 reba Mogłaby powstać jakaś planeta ala Gigant, z respami każdych mobów. Dawno tego nie robiłem jednak gdybyś chciał to daj znać może pobawię się w mappera i ocenisz prace.
insta like za ot client. czekam z niecierpliwoscia na 3 reborn :3 zapowiada sie ciekawie
Nowy reborn, fajnie było jak info wyżej o nowej planecie, ale też o nawiązaniu do dragon balla - akurat nowy jest aktualnie DBS, więc tutaj myślę, że jest sporo opcji (planeta, questy, turnieje/raidy/bossy/nowe akcje, transy do nowego reba jakby takie miały istnieć)
Nie wiadomo nic o nowej planecie. To jest moja czysta sugestia i chęć pomocy w tworzeniu servera. Więc Andrzej, jeżeli potrzebujesz mappera to daj znać na pw
(05-07-2017, 21:28)Rise napisał(a): [ -> ]Nie wiadomo nic o nowej planecie. To jest moja czysta sugestia i chęć pomocy w tworzeniu servera. Więc Andrzej, jeżeli potrzebujesz mappera to daj znać na pw

Przeciez pisal, ze na urlopie do niedzieli a Vultur slynie z tego, ze sam sie nie odezwie niestety niesmialy chlopak musisz ty pw napisac Szczęśliwy
Stron: 1 2 3