Forum PrioGames.com

Pełna wersja: Patch 3.10.16
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jak sprawdzić ile ma się power unitsów bo na stronie jest tylko do 100 pozycji w highscores Język


!frags


Btw trochę dziwne i głupie bo raz w życiu zabiłem typa który miał 10 lvli mniej i mam 0 power unitsow ...
.!frags tam masz wszystko napisane Duży uśmiech Język
no wlasnie, co do tych updatow nie moglbys Vulcie po prostu pisac ich po polsku ? Szczęśliwy nie kazdemu chce sie glowic co jest tam napisane Duży uśmiech , wiekszosc polskich graczy jest wiec nie wiem po co to : P

Po 2 , jest jakas komenda zeby sprawdzic stan P. Units ?
(27-06-2017, 06:20)Gleszczu napisał(a): [ -> ]no wlasnie, co do tych updatow nie moglbys Vulcie po prostu pisac ich po polsku ? Szczęśliwy nie kazdemu chce sie glowic co jest tam napisane Duży uśmiech , wiekszosc polskich graczy jest wiec nie wiem po co to : P

Po 2 , jest jakas komenda zeby sprawdzic stan P. Units ?

!frags i dolaczam sie do prosby tresc updatow po polsku bo znajomosc angielskiego wcale nie pomaga w ich zrozumieniu Szczęśliwy
(27-06-2017, 15:04)Cive napisał(a): [ -> ]
(27-06-2017, 06:20)Gleszczu napisał(a): [ -> ]no wlasnie, co do tych updatow nie moglbys Vulcie po prostu pisac ich po polsku ? Szczęśliwy nie kazdemu chce sie glowic co jest tam napisane Duży uśmiech , wiekszosc polskich graczy jest wiec nie wiem po co to : P

Po 2 , jest jakas komenda zeby sprawdzic stan P. Units ?

!frags i dolaczam sie do prosby tresc updatow po polsku bo znajomosc angielskiego wcale nie pomaga w ich zrozumieniu Szczęśliwy

To samo Pisali mi gracze. 
Dlaczego Vultur nie pisze Updatow po Polsku Szczęśliwy
Bo każdy profesjonalny server pisze po angielsku Szczęśliwy
kazdy profesjonalny server posiadajacy strony takie jak WIKI powinien je updatowac, a tym czasem DBP "Tę stronę ostatnio zmodyfikowano o 21:44, 8 maj 2017." i dalej nie ma questow dodanych Duży uśmiech

rozumiem jakby na servie bylo z 30% graczy obcokrajowych no ale hellou.. dla polakow moglby pisac po polsku Duży uśmiech
(27-06-2017, 17:46)Rashelovsky napisał(a): [ -> ]Bo każdy profesjonalny server pisze po angielsku Szczęśliwy

A nie Vulturowy? Szczęśliwy

Co do questow to moze an dniach zrobie poradnik do titanium questa Bn'em jak bede mial chwile i jakos uda mi sie tam wbic.
Stron: 1 2