Forum PrioGames.com

Pełna wersja: CN Cive
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dostałem notke z dupy - przez co wpadł ban na 4 DNI. Za co niby notka Cive?
Expie sobie normalnie po czym zostaje sprawdzany przez Cive odpowiadam normalnie po czym dokładnie 3 sekundy później wbija po mnie Didus i Lucus Vip przypadek? 
Dobra wyjebałem się, wracam na expa i co notka od cive i ban na 4 dni. Proszę o dowód mojego unofficial software.
Widzę, że bany za free wracają.
Jak masz 3 notki=ban 4 dni. Dostales bana pewnie za wyzywanie a nie notke. poprostu zle kliknal.
Wyzywanie? Nic do nikogo nie pisałem Duży uśmiech

Specjalnie dostałem notke za free, abym dostał bana. Ja chce zobaczyć dowód za co dostałem tą notkę.
hate ale moze ktos mu dal filmik na pw/fb lub gdzies jak bociles lub cos dlatego dostales notke
Proszę więc o udostępnienie tego filmiku. To jest wykorzystywanie pozycji i ban za free, zapewniam.

Co więcej, jeśli nie będzie wystarczającego dowodu proszę o naganę dla Civa.
Dostales notke za auto senzu za jakies 40 min wstawie filmik.


https://youtu.be/qdom5CqMio0

Jak widac na filmi uzywasz przez calutki film senzu w takich samych odstepach. Przez te ponad 3 minuty ani razu nie bylo odliczania, ze kliknales senzu szybciej. Na poczatku filmiku widac, ze zatrzymujesz sie na chwile nie wiem siegales po picie czy cokolwiek a senzu dalej sie uzywa jak dla mnie 100% autosenzu mam tez filmik jak cie sprawdzalem jakies 20 min wczesniej gdzie takze stoisz w miejscu i uzywasz caly czas ladnie senzu co te 2 sekundy. Dostales notke na twoje nieszczescie byla to 3 wiec wpadl ban na 4 dni.
uwazam za wyjasnione

Temat został przeniesiony do Śmietnika.

Jeżeli uważasz, że temat nie został wyczerpany, napisz na PW.