Forum PrioGames.com

Pełna wersja: [S2] Cizia Dash
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Nic dodać nic ując. Bongo ma 10 dexa ja mam 8 a koleś popierdala 2 sqm na raz.

Filmik nr1. https://www.youtube.com/watch?v=QmeiKwYjkaA

Filmik nr2.
 

19:52 Cizia was deleted by BN Cive because of Using Unofficial Software to Play on 666 days.

Jak dla mnie dash na 100%

@ zawsze chcialem zbanowac mycza


@z Shinem i bladym nigdy sie nie bilem co do Marek lowca szparek to nie wydaje mi sie, zeby mial dasha przynajmniej jak bil sie z nami to raczej go nie uzywal. Za to ten andro od nich z teamu na 100% go mial Szczęśliwy
(22-06-2017, 20:52)Cive napisał(a): [ -> ]19:52 Cizia was deleted by BN Cive because of Using Unofficial Software to Play on 666 days.

Jak dla mnie dash na 100%

@ zawsze chcialem zbanowac mycza

Nie tylko Mycz ma Dasha ;Oczko

Sprawdz Sobie czasem przy PvpZły/b]

[b]Shine

Blady
Marek Lowca Szparek

Bo jak Vultur wbija to z Automatu dash off. Szczęśliwy
Napisze zaraz Vultowi zeby potwierdzi, nie bedzie watpliwosci
(22-06-2017, 22:35)Invisiblity napisał(a): [ -> ]Napisze zaraz Vultowi zeby potwierdzi, nie bedzie watpliwosci

Minelo 2 h od bana i jest o 26 odwolan od bana mniej niz myslalem, ze bedzie moze stwierdzil, ze nie ma sie co odwolywac? Szczęśliwy
Typie mam 10 dexa i nie marnuje tyle czasu na zaznaczanie was, biegamy tak samo prawie tylko ty sie zatrzymujesz co chwile i co ty myslisz? czemu jakos jak dostalem kame to nie skakalem 2 sqm?

(22-06-2017, 20:52)Cive napisał(a): [ -> ]19:52 Cizia was deleted by BN Cive because of Using Unofficial Software to Play on 666 days.

Jak dla mnie dash na 100%

@ zawsze chcialem zbanowac mycza


@z Shinem i bladym nigdy sie nie bilem co do Marek lowca szparek to nie wydaje mi sie, zeby mial dasha przynajmniej jak bil sie z nami to raczej go nie uzywal. Za to ten andro od nich z teamu na 100% go mial Szczęśliwy

Nie przypominam sobie zeby
Pytanie, Cive z czym kolwiek sie bil oprocz trainow, wiec on pewnie sporo wie na temat czy da sie tak biegac czy nie.
,,pierdolisz ze takie cos jest niewykonalne debilu" no chlopczyku nie wiedziałem ,ze mozna przyspieszac w tibi innym sposobem niz haste albo? Dash? Szczęśliwy chlopie wez sie obudz tfuu
,,Przyjebusie sie grac w to najpier naucz, a potem pierdol takie bzdury na pvp wcale nie wychodzisz" powiedzial gosc ktory gra postacia no hand i jeszcze ma zbindowane (chodz nwm czy to bindy jak walisz co 1s kamke potem spell/senzu i jeszcze piszesz tak samo jak xanaved postac dorpaza< ktory odziwo dostal bana a nie przepraszam deleta na noobie)
Gdzie ma wychodzic na pvp na kogos kogo nawet nie moze dogonic Szczęśliwy wez ty sie zastanow co ty piszesz najlepiej wylacz tibie na 2 dni i sie w tym czasie umyj bo pewnie Ci juz brown mushroomy na plecach wyszkoczyly. Elo!
(22-06-2017, 23:06)szaupauwp napisał(a): [ -> ],,pierdolisz ze takie cos jest niewykonalne debilu" no chlopczyku nie wiedziałem ,ze mozna przyspieszac w tibi innym sposobem niz haste albo? Dash? Szczęśliwy chlopie wez sie obudz tfuu
,,Przyjebusie sie grac w to najpier naucz, a potem pierdol takie bzdury na pvp wcale nie wychodzisz" powiedzial gosc ktory gra postacia no hand i jeszcze ma zbindowane (chodz nwm czy to bindy jak walisz co 1s kamke potem spell/senzu i jeszcze piszesz tak samo jak xanaved postac dorpaza< ktory odziwo dostal bana a nie przepraszam deleta na noobie)
Gdzie ma wychodzic na pvp na kogos kogo nawet nie moze dogonic Szczęśliwy wez ty sie zastanow co ty piszesz najlepiej wylacz tibie na 2 dni i sie w tym czasie umyj bo pewnie Ci juz brown mushroomy na plecach wyszkoczyly. Elo!

Powiedz po co takie postronne gowno jak ty sie wypowiada w ogole w tej sprawie?
Wojna na nagrywanie ja zwykle w sumie mnie to nie dziwi Niezdecydowany , że bongo niby normalnie biega? Niezdecydowany jeśli cizia popierdala na dashu , załóżmy to . Bongo dogania z palcem w dupie bongo nie ma dasha ta ?
Szczerze mowiac nie powiedzialbym ,ze to dash. Ja czasem za dnia niby nie mam lagow ale jakos wolno biegam ,a czasem w nocy albo po resie popierdalam jak zajac pod reflektory. A tak poza tym to jexac konfidentow.
Stron: 1 2