Forum PrioGames.com

Pełna wersja: [sv2][przeszkadzanie saga][Quixer i Obi-wan kenobi]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Z tego co slyszalem pushowanie/ zabijanie na Trialu grozilo banicja 2 dni


http://imgur.com/i9TdvNp

Nastepny do kolekcji

http://imgur.com/2b3jnN3
Po 1. Nie robiłeś trial questa. Uśmiech
Po 2. Pusha nie dostałeś a zabić mogę Cię. Uśmiech
Po 3. Widać ze nie zrobisz trail questa, tylko shadow taska. Uśmiech
marna prowokacja jak latałeś na bramce. Nie było to na samym quescie, wrzuć może filmik następnym razem jak ci przeszkadzałem go robić a nie wbiłeś na labirynt farmiąc taska.
Wiecie chlopaki wasze zdanie mnie nie obchodzi bo i tak postawicie na swoim : >
Ale pamietam ze zabronione bylo zabijanie czy to push czy na pk na trialu i tyle
Nie ma znaczenia czy powtarzał to bez końca.
Mnie zabito na titanium Quescie a miałem go done. Gdzie pomagałem innym.
I Invi stanowczo dał bana  bo taki jest regulamin.

Nie jest to pierwsza sytuacja oceniania takiego reporta  więc nie wiem po co pierdolicie głupoty że jesteście nie winni jak ewidentnie przeszkadzacie w Saga/Quest

Mało tego Quixer to jeszcze widać że blokował 20 min ta posatać więc powinien pójść ban na IP za Blokowanie.
A na 2 widać że tyle co wyszedł z roomu--> Bramka i deska

DOWN@
Wrzucaj wszystko co chcesz Uśmiech
Ja w przeciwieństwie do was nie poniżyłem się do utrudniania wykonania wam tego triala od Piątku... i zaden z ludzmi z którymi gram.
Natomiast wy od razu zabijacie pushacie i jeszcze pierdolicie ze to nie tak.
BTW. twój post poniżej nie jest na temat. a to czarna lista  więc oftopujesz.
2. Invi Jak to ty uznajesz  za  obrazy na Forum Ban w grze,  -> masz przykład musisz sprostować Quixera Uśmiech

"""przed bramką"""
Tak jak pisałem na trialu nikt wam nie przeszkadzał
nie wiem gdzie ty widzisz blokowanie 20 min typie jak tam nawety tyle nie stałem. od tych odkurzaczy to ci sie popierdoliło w głowie typie. Myślisz że dobrze gadasz a pierdolisz jak potłuczony. Dziś wrzucę filmik z twojego chara buu jak mnie pushnałęs wiec dopiero pójdzie na ip. pozdrawiam.

@up, ty się poniżyłeś już dawno temu zanim z aelem się pokłóciłeś hahahahahahahah mhmmm w sumie i po.

w sumie jeżeli słowa które piszę w twoim kierunku są dla cb wyzwiskami, musisz być zdumiony.

"Ja w przeciwieństwie do was nie poniżyłem się do utrudniania wykonania wam tego triala od Piątku... i zaden z ludzmi z którymi gram."

a wczoraj we 3 kto kampił przed bramką?? w sumie twój brat blizniak??

Weż juz nic nie pisz bo od kilku edycji na to co piszesz chce mi się wymiotować Smutny w sumie nawet na cb też.
Quixer wrzucaj wrzucaj potoczymy beczke z Ciebie

@UP Widze quixer gubisz sie w tym co piszesz 3x czy tam 4x post zmieniany w ciagu godziny?
Ja to bym wstawił do regulaminu pod pkt zabijanie na Labiryncie Ban/Delete przed wejsciem do labiryntu robicie co chcecie ale jak juz wejdziecie i macie skulla na gracza co se tam farmi to odrazu banicja delete ogolnie to caly ten regulamin od zera powinien vultur napisac tyle .
Bardziej mi sie wydaje ze regulamin to se wymyslaja gracze Szczęśliwy

Tak jak vultur powiedział pushani zabronione a zabijanie nie to troche dziwne bo to i to zabija i to i to przeszkadza .
Push ? Kara bardzo dobrze bo taki przygłup co pushnie pzta nie wbije a za to graczy co ubija to ma pz i można go gasić. Jeśli robisz reba to rób ale nie robi się tego godzinę Szczęśliwy a farmienie tego jest tak jak farmienie coolera tylko znacznie szybsze Uśmiech to wiadome ze normalni gracze Cię ubija.

Lumpi Hahaha a kto pushowal na jt Szczęśliwy biechu mistrz nikt inny Szczęśliwy bana za ubijanie nooba co robi shadow czy paikuhana nie ma lol. Wsumie i tak wyjebane na was Szczęśliwy płakać bo się pada hehe
Ja czekam tylko na wypowiedz Vultura albo kogos innego Mam juz na was patent chlopak. I jeszcze jedno pytanie dlaczego wy sprowadzacie wszytko do "placzu" widziales kiedys kogos kto plakal przez gre? Dobierajcie slowa panowie jestem moze bardziej "podirytowany" ale i tak nazwiecie to placzem : <
Stron: 1 2