Forum PrioGames.com

Pełna wersja: Marek Lowca Szparek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wstawiam za Alvarissa który ma bana na forum twierdzi ze w PvP dany osobnik miał macro na emotki.
https://youtu.be/5S6ProAC9P4
dziwne te macro które się wyłącza gdy osobnik się tylko leczy
(20-06-2017, 22:45)Srollo napisał(a): [ -> ]dziwne te macro które się wyłącza gdy osobnik się tylko leczy

Dobra widzę ze mam unbana na forum. Czasami tak jest ze pisze ci ze jesteś exh na 0 sek jak byś nigdy nie ostawiał emotek na elfie. Widać jak lecą mu emotki w 8-12-16 sekundzie filmu. Potem musiał kliknąć key na hotkeya bo nastepne emotki lecą w 30-34 sec. Trochę dziwne ze tak sam w pvp robi emotki co 4 sek
rzal mi was. przeciez to koles z tego teamu od tych myszek fajnych... jak nie wiecie to nie gadajcie. mysza z bindami =/= bot halo otfurzcie oczy
(20-06-2017, 22:52)yalesz napisał(a): [ -> ]rzal mi was. przeciez to koles z tego teamu od tych myszek fajnych... jak nie wiecie to nie gadajcie. mysza z bindami =/= bot halo otfurzcie oczy

A kto tu mówi o bocie? Sam Didus napisał na poście o macro... A jak bindy na myszce nie liczą się tak samo jak pod macro to zw idę kupic sobie taka sama myszkę.
Kamka w pvp ? 100 macro bo nie da sie wcisnac przeciez i spamic

emotki leca tylko jak bije z ohk
Powiem 1 jezeli Vultur był by online na bank był by delete nie za emotki tylko za Auto dasha na którym caly czas pocina....
Ciezko stwierdzic ze cos jest macrem jezeli nie powtarza sie w regularnych odstepach czasu.
Do tego brak pieprzonego "Koniec nagrania"

Temat został przeniesiony do Śmietnika.

Jeżeli uważasz, że temat nie został wyczerpany, napisz na PW.