Forum PrioGames.com

Pełna wersja: Summon Points
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam,
Z racji tego, że to jest edycja FUN no i nalezy ten serwer do (!) EASY (!) i wszystko przychodzi z latwoscia dla ludzi ktorzy zakladaja kolejne postacie w srodku edycji i  chca zrobic np. pakihuana lub podropic b bootki albo cs etc. nie maja zbytnio SP poniewaz wiekszosc maja na wiekszosc na old postaci bo tam glownie grali wychodzę z propozycją o zrobienie Summon Points'ow ale nie do osobno do kazdej postaci lecz żeby przynależały one do konta.

Czekam na opinie Duży uśmiech
w sumie nie takie glupie lepsze to juz niz robic 10 postaci i na nich daily po czym biegac nimi i uzywac ognika Szczęśliwy
Summon pointy maja ulatwic a niezrobic ci quest na nie.
z ŁATWOŚCIĄ dla ludzi mających duuuużo czasu i chęci lub botuf których nie ma :v
poza tym jeżeli będzie mozna tak robić to pewnie cooler będzie zajęty 24/7 i nie będzie tam podejścia. i tak łatwo się zdobywa te sp Niezdecydowany
Latwo? ~~100 na 24h

Dla osoby ktora gra od poczatku edycji jedna postacią i na niej wszystko zbierała, ale zdecydowała się do zrobienia innej bo tamta po prostu się znudziła, znowu musi czekac 24h zeby zrobic 1/2 pakihuana z coolerami chociażby.
Kolejna sprawa jest to serwer fun czyli czerpanie zabawy z tej gry to podstawa hyhs. Rozumiem takie cos na classicu ale tutaj ? Tyle ułatwień dodali to i to mogliby zmienić.
Jak na wiekszych lvlach po 200 sp sie dostaje. Jestem na nie
Jak na moje git, może wejść od fiuta.
Na nie , dostaje się 100-200 sp jakoś na większym lvlu.
Bez sensu aż tak ułatwiać i blokować respy i tak obleganych mobow
ja dostaje po 140 na 999 Niezdecydowany
To nie ma sensu bo wtedy to nawet takie 600+ lvl by siedzieli na u ani żeby expic albo cooler i brolly caly czas zajęty
Stron: 1 2