Forum PrioGames.com

Pełna wersja: [S2] Abmob
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam otrzymałem ok. godziny 23.20 delete od cn civa za używanie bota,którego nie miałem w tym momencie kiedy otrzymałem bana biegłem z dp giant island na immege rebelion questa.
W momencie w ktorym cie zdeletowalem moze bota nie miales ale wczesniej juz tak

https://www.youtube.com/watch?v=oja0R_av...e=youtu.be


jak widac na filmiku biegasz w rozne strony jednoczesnie spamiac senzu caly czas tak samo+uzywasz kamki. Kamki uzywasz nawet jak nie masz mobow na ekranie cytujac vultura " nie da sie biec w roznych kierunkach spamic senzu i jeszcze walic kami + geno" dodatkowo prawdopodobnie miales dasha

Decyzja byla konsultowana z Adminem Vulturem wiec undelete raczej nie dostaniesz.
Noi ? Szczęśliwy A botchecka gdzie dales?
jeżeli wam zależy mogę wam nagrać filmik jak odpalam clienta i latam tak bijąc 3 hotkeye+bieganie bo to nie jest wielce trudna sprawa.
typowy baner ktory gra jeszcze inna postacia, dostaje oklep na gohanie to na sile bany daje.

ps. sam moge nagrac filmik jak tak robie bez uzywania bota i nagle ban ?
SzczęśliwyD od kiedy za spam 3 hotkeyi jest delete? Duży uśmiechDD moge sam nagrac wam filmik jak tak robie + gdzie ty tu widzisz dasha dex robi swoje + nie widze tu biegania w różnych kierunkach tylko w jednym kierunku robi kolko, Duży uśmiech nie da sie udowodnić tutaj bota jak dla mnie wszystkie te czynnosci mozna wykonac recznie i zapewne robi to 2/3 populacji tego ots Uśmiech
(12-06-2017, 00:30)Nothing napisał(a): [ -> ]Noi ? Szczęśliwy A botchecka gdzie dales?

nie dalem botchecka bo nie sprawdzalem cavebota lecz cos innego. Tak jak napisalem decyzja byla konsultowana z adminem. Do czasu jego wypowiedzi temat mozna zamknac bo robi sie spam. A co do "oklepu na gohanie" to padlem dzis az raz od was a moj fraglist killi jest pelny waszych nickow wiec nie wiem kto tu oklep dostaje. i juz od kilku checkow na abmobie zauwazylem, ze uzywa w taki sposob kamki na respie, jak robie checki to sprawdzam wszystkich ktorzy expia i jakos nikt doslownie nikt na expie nie uzywa kamki a juz napewno nie tak jak ty.


nagraj nagraj z tym, ze co innego uzywac w pvp kamki jak celujesz w typa a co innego uzywac jej non stop na respie+doslownie spam senzu bo widac, ze odliczanie jest caly czas czyli musialbys expic z palcem na hocie? Dziwna sprawa
trzeba nagrac filmiki z bitek jak typt walka spella senzu + kamki i biegaja za toba ale poleca bany + cive tez sie wlicza w ta grupe
f3+f4+f5 trudna kombinacja hotkeyow ,a no czasem jeszcze f2
A wiecie ze hoty mozna miec juz w myszce? ja moge nawet 5 hotow naraz uzywac undelejt sie nalezy lol. sa myszki co moga miec 20+ hotow tak samo na klawiatrurze mam 36 hotow.
Stron: 1 2