Forum PrioGames.com

Pełna wersja: [Bug/Ban/Notki] Dorpaz
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, od dzisiejszych zmian cały czas na expie dostaje notki i teraz otrzymałem za nie bana, a nie używałem żadnego programu na auto senzu/dash/heal itp.,
Dodam że mam ustawione Senzu/Heal/Spell/Furie na myszce, być może przez to dostaje te notki(proszę mi napisać czy coś takiego jest zabronione i czy od teraz karane), albo coś w nowym systemie auto-notek nie działa poprawnie.
Proszę o sprawdzenie tego i odbanowanie, chyba że uznacie używanie senzu/spelli/heala itd. na myszce za bota, to może zostać.
Aktualnie każdy skrypt, który masz na elfie i próbujesz go włączysz z automatu dostajesz notki.
fake info,z ciekawości zobaczyłem na noob charze czy to jest prawda,po 30min biegania na full skryptach ani jednej notki nie dostałem.
Nie ma takiej możliwości, bany są systemowe i nie da się od nich odwołać a dostać je można tylko za używanie niedozwolonego oprogramowania. Zresztą po banach widać kto dostał i kto się chwalił, że ma Uśmiech

Po za tym sam się przyznajesz do winy, czyli używania czegoś co jest zabronione na serwerze no cheat, wina moja? serwera? Raczej nie.
Temat został przeniesiony do Śmietnika.

Jeżeli uważasz, że temat nie został wyczerpany, napisz na PW.