Forum PrioGames.com

Pełna wersja: Sciny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Vultur jak mozesz to napraw albo ogarnij te sciny co sa, czasami jak sie ruszysz kratke to postac niby sie rusza ale zostaje w miejscu i musisz sie cofnac do tej kratki co sie pierwotnie ruszyles a czasami jest tak ze nawet jak to zrobisz to postac ci sie nieruszy i trzeba dawac zanzo, w Pve to jeszcze ujdzie ale w pvp to ja wole dawac zanzo do ucieczki od stuna niz do naprawy jakiegos gowna.i taka scina jest raz na 10-15 kratek a czasami 3 razy wtrakcie 5.
Tez mi sie zdaza ten bug biegne biegne nagle piorunki sa kratke obok i nie da sie ruszyc trzeba uzyc zanzo Niezdecydowany
czesto sie zdarza jak masz za szybkie uzywanie senzu w elfie :v
Nawet przed zmiana senzu gdzie trzeba bylo klikac co 2 sec bo dawalo exh to tak sie robilo
Nawet bez uzywania senzu tak sie robi ale z senzu czesciej. super gohana ganialem 28 min i do tego scine co kratke mialem.
(02-06-2017, 20:36)Adoxv20 napisał(a): [ -> ]Nawet bez uzywania senzu tak sie robi ale z senzu czesciej. super gohana ganialem 28 min i do tego scine co kratke mialem.

ja nie miałem takiego problemu ani razu, ale to może dlatego, że nie lece na bocie jak wy. kosz
Temat został przeniesiony do Śmietnika.

Jeżeli uważasz, że temat nie został wyczerpany, napisz na PW.