Forum PrioGames.com

Pełna wersja: Propozycje
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zmienic bramke na ulti anni z 550 na 450 (tak jak powinno byc)

Zmienic lvl wymagany do uzycia SP z 500 na 300 (tak jak powinno byc)

Zmienic kolor wiadomosci w botchecku na czerwony (niebieski zlewa sie z lotem) fajnie by jescze bylo aby ta wiadomosc byla ponawiana kilka razy 

Dodac rowniez banerowi ulepszana komende !online tzn pokazujaca target graczy bo obecnie ma ja chyba tylko gm+ (wiem, ze wiesz ale tylko przypominam)

zmienic bramke na hildegarna z 999 na 800 (zakladam, ze nie zostala zmieniona bo na s1 tez byla od 999)

zmniejszyc ilosc emotek do achi o conajmniej polowe

zmniejszyc ilosc d taskow do achi z 30 na 20

zmniejszyc ilosc uzyc scoutera/pianina/kapsuly o polowe

zmniejszyc ilosc tone itemkow z 500 na 300
(30-05-2017, 12:50)Cive napisał(a): [ -> ]Zmienic bramke na ulti anni z 550 na 450 (tak jak powinno byc)

Zmienic lvl wymagany do uzycia SP z 500 na 300 (tak jak powinno byc)

Zmienic kolor wiadomosci w botchecku na czerwony (niebieski zlewa sie z lotem) fajnie by jescze bylo aby ta wiadomosc byla ponawiana kilka razy 

Dodac rowniez banerowi ulepszana komende !online tzn pokazujaca target graczy bo obecnie ma ja chyba tylko gm+ (wiem, ze wiesz ale tylko przypominam)

zmienic bramke na hildegarna z 999 na 800 (zakladam, ze nie zostala zmieniona bo na s1 tez byla od 999)

zmniejszyc ilosc emotek do achi o conajmniej polowe

zmniejszyc ilosc d taskow do achi z 30 na 20

zmniejszyc ilosc uzyc scoutera/pianina/kapsuly o polowe

zmniejszyc ilosc tone itemkow z 500 na 300
SP jest zmienione wczoraj po crashu,
Natomiast botcheck to musze sprawdzić czy przypadkiem nie wykrywa go elf Język
Temat został przeniesiony do Śmietnika.

Jeżeli uważasz, że temat nie został wyczerpany, napisz na PW.
tak samo bramka na ua jest od kilku miesięcy od 450 lvla, natomiast tylko w wiadomosci byl blad, ze od 550... ehh