Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ważne by Vultur :)
pozdro Niezdecydowany
Odpowiedz
To niezle wlaczyles jak po zalogowaniu wywala na guild war arene Szczęśliwy
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Cive:
  • maniek544
Odpowiedz
Haha, no to ładnie Duży uśmiech Sorry dopiero teraz do domu wróciłem na szybko to robiłem
Odpowiedz
ogólnie pytanko odnośnie bota,to jest tak że jak ktoś nas zlapie to wyłapujemy bana czy nie bedzie dalo rady nawet bota odpalic?
Odpowiedz
(18-05-2017, 22:55)nieznamsie napisał(a): ogólnie pytanko odnośnie bota,to jest tak że jak ktoś nas zlapie to wyłapujemy bana czy nie bedzie dalo rady nawet bota odpalic?

jezeli bedzie jak na starym no cheat to:

Bota nie bedzie sie dalo odpalic

jezeli komus sie uda zlamac zabezpieczenie to uzycie wiekszosci skryptow bedzie skutkowac automatycznym delete

jezeli i tak bedziesz bocic np tasker/clicker/cokolwiek to dostaniesz delete lub notke w zaleznosci co robiles


@ mam jeszcze pytanko Vultur jak bedzie z mc?


+ mala propozycja wprowadzic mozliwosc sprzedawania m belta u npc bo z lotem 20x wiekszym niz na s1 bedzie ich po jakims czasie kazdy mial po 20
Odpowiedz
Bota będzie można odpalić prawdopodobnie tylko ze będzie karany ajo
Odpowiedz
(18-05-2017, 22:55)nieznamsie napisał(a): ogólnie pytanko odnośnie bota,to jest tak że jak ktoś nas zlapie to wyłapujemy bana czy nie bedzie dalo rady nawet bota odpalic?

Ze startem będzie się dało a jak później to zależnie od wprowadzanych zabezpieczeń.

PS: Odpalić to nie znaczy, że wszystko będzie działać bo wprowadzone są 2 zabezpieczenia, a jak działają nie powiem do daty startu.
Odpowiedz
Czy summon punkty beda tak jak kiedys na starym s2 czy jak na s1?
Odpowiedz
I skoro to ma byc edycja bez bota to ja bym tez troszke w item shopie pozmienial Uśmiech sa itemy ktore bardzo duzo zmieniaja w rozgrywce a wiec proponuje z item shopa pozbyc sie itemow ktore zmieniaja duzo w pvp jak i pve.
A te itemy to:
Titanum Legi
Magic/Infernal turban
Obvilion armor

Glownie przez itemy tego typu pvp wygladalo jak wygladalo, a jakby zrobic ze je mozna zdobyc tylko z questow polepszylo by to rozgrywke Uśmiech
Albo chociaz na pierwsze 2 tygodnie wstrzymac mozliwosc zakupu tych itemow.
Odpowiedz
Z takimi ratami to hardy robisz w 5 dni Zdezorientowany. wiec w shopie nietrzeba nic zmieniac.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Menu