Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ważne by Vultur :)
O jezu to GMa dostalo Szczęśliwy
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Invisiblity:
  •
Odpowiedz
(16-05-2017, 15:01)Invisiblity napisał(a): O jezu to GMa dostalo Szczęśliwy

Ja chce range lepsza daj mi tato invi
(spam ciag dalszy)
Odpowiedz
(16-05-2017, 15:39)szaupauwp napisał(a):
(16-05-2017, 15:01)Invisiblity napisał(a): O jezu to GMa dostalo Szczęśliwy

Ja chce range lepsza daj mi tato invi
(spam ciag dalszy)

Invi bedziesz grał na new serwie i twój braciak ?Duży uśmiech
Odpowiedz
Co do sag to jezeli dodajesz nowe to moim zdaniem te stare po rebie powinny byc odpowiednio znerfione bo i tak gianta ciezko sie robi a jak wyjdzie 10 sag kazda mocniejsza od poprzedniej to wyjdzie na to, ze na 999 bedzie problem zrobienia.
Odpowiedz
(16-05-2017, 04:25)Adoxv20 napisał(a):
(16-05-2017, 03:59)Vultur napisał(a):
(16-05-2017, 03:39)Adoxv20 napisał(a): Mi na dbp brakuje systemu blaszek tak ze mozna sie napierdalac kolo police bez pk bo ten guild war system jakos chujowo wyszedl bo sie lvla nietraci i malo kto to uzywa jedynie do achiva. + chujowo ze jest tylko jedna mapa dlatego system blaszek byl by zajebisty no ale to tylko moja opinia.

Do blaszek trzeba chyba upgrade do 8.6, ale nie jestem pewny Język

Update 8.53 (Autumn Patch 2009) November 5, 2009

Added war system. World type realignment. Added world transfer island, Travora.

w 8.53 byl dodany war system znalazlem na necie Szczęśliwy.

Blaszki były dopiero w 8.60.
Odpowiedz
Ogólnie żeby ten wasz cały sen o "dbp bez bota" wyszedł to Vultur by chyba musiał tą edycje 2 lata trzymać dopłacając do interesu, tak żeby te całe plemię funowiczów wymarło i zapomniało o tym serverze. 
Pierdolicie o tym, że poprzedni no-cheat nawet się trzymał, tylko zapomnieliście, że wyrósł na podwalinach i tak trudnego S1.(tamte S1 ma się do dzisiejszego jak obecne S1 do Fun'a)
Obecnie 3/4 populacji tego servera, bo takich sobie wyhodowałeś robiąc te zjebane funy dla hajsu zacznie spamować na forum "ee co to za gowno chyba chory jestes ze bedziemy recznie expic/zbierac itemy, dawaj s2 normalne do bitek" 

Dlatego osobiście ja sobie odpuszczam ten no-cheat, bo szkoda mojego czasu(grając ręcznie), gdy i tak prędzej czy później(raczej prędzej) ugniesz się pod presją i płaczem na forum + brakiem zarobku z servera.
[-] Polubienia: 3 Użytkowniów Lubi post Vicodin:
  • , , Mettalious
Odpowiedz
(16-05-2017, 19:23)Vicodin napisał(a): Ogólnie żeby ten wasz cały sen o "dbp bez bota" wyszedł to Vultur by chyba musiał tą edycje 2 lata trzymać dopłacając do interesu, tak żeby te całe plemię funowiczów wymarło i zapomniało o tym serverze. 
Pierdolicie o tym, że poprzedni no-cheat nawet się trzymał, tylko zapomnieliście, że wyrósł na podwalinach i tak trudnego S1.(tamte S1 ma się do dzisiejszego jak obecne S1 do Fun'a)
Obecnie 3/4 populacji tego servera, bo takich sobie wyhodowałeś robiąc te zjebane funy dla hajsu zacznie spamować na forum "ee co to za gowno chyba chory jestes ze bedziemy recznie expic/zbierac itemy, dawaj s2 normalne do bitek" 

Dlatego osobiście ja sobie odpuszczam ten no-cheat, bo szkoda mojego czasu(grając ręcznie), gdy i tak prędzej czy później(raczej prędzej) ugniesz się pod presją i płaczem na forum + brakiem zarobku z servera.

On wie swoje od 6 lat, także możesz sobie gadać Oczko
Odpowiedz
(16-05-2017, 19:23)Vicodin napisał(a): Ogólnie żeby ten wasz cały sen o "dbp bez bota" wyszedł to Vultur by chyba musiał tą edycje 2 lata trzymać dopłacając do interesu, tak żeby te całe plemię funowiczów wymarło i zapomniało o tym serverze. 
Pierdolicie o tym, że poprzedni no-cheat nawet się trzymał, tylko zapomnieliście, że wyrósł na podwalinach i tak trudnego S1.(tamte S1 ma się do dzisiejszego jak obecne S1 do Fun'a)
Obecnie 3/4 populacji tego servera, bo takich sobie wyhodowałeś robiąc te zjebane funy dla hajsu zacznie spamować na forum "ee co to za gowno chyba chory jestes ze bedziemy recznie expic/zbierac itemy, dawaj s2 normalne do bitek" 

Dlatego osobiście ja sobie odpuszczam ten no-cheat, bo szkoda mojego czasu(grając ręcznie), gdy i tak prędzej czy później(raczej prędzej) ugniesz się pod presją i płaczem na forum + brakiem zarobku z servera.

dlatego nigdy nie grałem na s2 dłużej niż kilka dni bo tam ludzie mieli gówno w głowach Oczko
Odpowiedz
Ładnie powiedziane Vicodin Duży uśmiech
[Obrazek: 48394_31_07_10_8_40_55.png]
Odpowiedz
(16-05-2017, 16:43)Gosia napisał(a):
(16-05-2017, 15:39)szaupauwp napisał(a):
(16-05-2017, 15:01)Invisiblity napisał(a): O jezu to GMa dostalo Szczęśliwy

Ja chce range lepsza daj mi tato invi
(spam ciag dalszy)

Invi bedziesz grał na new serwie i twój braciak ?Duży uśmiech

Mlody praktycznie w nic juz nie gra, a ja przy 12 godzinach w pracy bez bota no raczej nie ^.^
Zreszta jak juz wspominalem nie raz, nie dwa bez bota to na nawet biegac w tibii nie potrafie juz ^.^
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Menu