Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ważne by Vultur :)
(15-05-2017, 19:29)Tobby napisał(a): Osobiście nie wyobrażałbym sobie gry bez bota spc,nw. Trafić chobą to graniczy z cudem.

Rozwaliles mnie tym co napisales wlasnie Szczęśliwy
Odpowiedz
Vultur nie rozumiem Ciebie. Jesteś upary jak koń. Nikt nie zna tego serwera lepiej niż osoby tu grające, więc dlaczego ciągle ignorujesz rady i ostrzeżenia aela i innych, który grają tu od samego początku, edycja w edycje. To oni tutaj maja przegrane xxx godzin na bóg wie ilu profach i to oni za każdym upadkiem serwera widzieli co się dzieje i dlaczego. Ja wiem, że fajnie byłoby wszystkim udowodnić, że jesteś mądrzejszy, ale ostatnio napisałeś ,,no przekonamy się'' jak ktoś Ci powiedział, że S1 nie wypali i się trochę przeliczyłeś i znowu tak piszesz w sprawie bota. Ten serwer miał chyba raz edycje bez bota i wszystkie Twoje zmiany, nawet jeśli myślisz że tak nie jest, podświadomie robiłeś pod granie z botem.
Nie wspominając gości z topki, którzy znają ten serwer jak własną kieszeń i najlepiej potrafią rozdysponować czasem tak, żeby jak najszybciej wymaksować wszystko - tak ja, osoba która zna większość rzeczy i ogarnia, ale nie aż tak - nie wyobrażam sobie, że to co nigdy mi się do końca nie udało zrobić z botem <tzn. w 100% wymaksowac postać> miałbym to zrobić bez bota.

Podejrzewam, że średnia wieku na tym serwie to 18-22 lata plus, minus. Nikt w tym wieku nie ma czasu na granie 24/7, na ostatnim S2 nawet grając na maks. moich możliwości czasowych i tak byłem za topką. Ale jednak miałem poczucie, że postać idzie do przodu przez bota, widziałem progres z dnia na dzień i dlatego chciało mi się grać.

Ostatecznie to Twój serwer, zaliczyłeś tyle wzlotów i upadków, że pomysłałby kto, że wyciągnąłeś wnioski. Ale jednak się nie zmieniasz - dalej jesteś tym Vulturem którego pamiętam z przed 5 lat.
powodzenia mimo to Duży uśmiech
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Fanboyy:
  • Orgazm Mariji
Odpowiedz
Up zapomniales dodac wazny element Szczęśliwy Tylko pare minusow pvp zrobi medy Szczęśliwy w zyciu bym nie spedzil czasu na dropienie ssow i patrzenie sie w ekran i jeszcze heal senzu spell i tak dalej Szczęśliwy czy innych itemow bez ktorych grac sie nei da SzczęśliwyDD A od czasow nie pamietnych zawsze bocilem Szczęśliwy Jak i wiekszosc ludzi Szczęśliwy
Odpowiedz
Prowadzę ten serwer 6,5 roku, nie masz go ani mnie porównywać z przed 5-6 latami, bo teraz serwer jest w śmietance najlepszych serwerów a ja jako ja wiele rzeczy się nauczyłem przez ten czas...

Grałeś na No Cheat? Bo ja tak i wiele osób innych wspomina to jako jedną z najlepszych edycji nie pod względem osób online a rozgrywki Uśmiech

Co dalej... wymieniasz osoby, które tu nie grały od zawsze i nie znają tego serwera od a do z Uśmiech

Kto się może wypowiedzieć tak naprawdę? Vicodin, Rashel, Invi, Segir jest trochę takich osób...

Co dalej na tej edycji pojawi się prawdopodobnie dużo nowych graczy i one nie będą chciały grać z botami Uśmiech

PS: Ach ta mentalność ludzi... narzekają że serwer kończy się po chwili a tak naprawdę jak idzie coś w stronę tego aby rozgrywka toczyła się jak kiedyś pół roku - rok albo i dłużej to... o nie mogę postawić bota to nie gram Uśmiech

Macie dużo serwerów z botami i możecie iść tam odpalić bota, a tu Sobie ręcznie grać jak będzie ochota Oczko
S1 nie będzie wyłączony możecie ustawić boty i wymaxować postać bo nikt nie ma takiej Duży uśmiech
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Vultur:
  •
Odpowiedz
A i jeszcze jedno, nie pojawił się post z logiem wszystkiego co będzie na S2 a wy już macie setki rozważań co i jak i dlaczego... zaczekajcie na oficjalny post Uśmiech
[-] Polubienia: 2 Użytkowniów Lubi post Vultur:
  • ,
Odpowiedz
Vultur brawo za powagę w poście i dobrze złożone myśli bo jak ja czytam ten "spam" który jest co edycję i zawsze coś kurwa nie pasuje to mam ochotę im kabel od internetu urwać...
Czekamy na S2 i odpalają już to S1 bo jutro mam wolne i chce pośmigać Szczęśliwy
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQpZQFTvGKx6kK-x3NMwgQ...hSP05AO8ug]
Odpowiedz
Ja tam z aelem na dbp przegralem 6 lat dzieki aximowi ze go poznalismy na dbr,i tak szczerze dbp z bugami takimi jak coolera defem ze sie przebic za chuja niedalo byly lepsze niz te co akurat byly.

moze dlatego ze to byly poczatki dbp i dopiero go poznawalem a teraz znam go jak wlasna kieszen i wiem ze kolejne edycje beda upadac co 2-4 miechy nieliczac tej co upadla po miesiacu,dlatego zle jestem nastawiony na ta edycje bo po co mam wastowac 4 miesiace grania recznie zeby potem dostac reset charow na ryja jak to bylo z no cheat?

na no cheat pyjka + kirito bylo mi zal najbardziej kirito wjebal 160 kb zrobil shadow taska
Pyjek to samo zrobil ulti questa zemna jako jedyni na serwie i tez dostalismy po pysku.

Nowi gracze na dbp nieprzychodza przez to ze wiedza ze moga sie spodziewac resetu bo tak naprawde dbp sie chyba najwiecej zna przez resety a dbl przez to ze niemaja wcale resetow charow.
Odpowiedz
(15-05-2017, 23:15)Adoxv20 napisał(a): Ja tam z aelem na dbp przegralem 6 lat dzieki aximowi ze go poznalismy na dbr,i tak szczerze dbp z bugami takimi jak coolera defem ze sie przebic za chuja niedalo byly lepsze niz te co akurat byly.

moze dlatego ze to byly poczatki dbp i dopiero go poznawalem a teraz znam go jak wlasna kieszen i wiem ze kolejne edycje beda upadac co 2-4 miechy nieliczac tej co upadla po miesiacu,dlatego zle jestem nastawiony na ta edycje bo po co mam wastowac 4 miesiace grania recznie zeby potem dostac reset charow na ryja jak to bylo z no cheat?

na no cheat pyjka + kirito bylo mi zal najbardziej kirito wjebal 160 kb zrobil shadow taska
Pyjek to samo zrobil ulti questa zemna jako jedyni na serwie i tez dostalismy po pysku.

Nowi gracze na dbp nieprzychodza przez to ze wiedza ze moga sie spodziewac resetu bo tak naprawde dbp sie chyba najwiecej zna przez resety a dbl przez to ze niemaja wcale resetow charow.

A może właśnie to będzie DBP bez resetu? Kiedyś miałem edycje 2 lata Uśmiech

PS: A i jeszcze jedno, na DBP nie są robione resety przeze mnie, tylko przez ilości graczy = mentalność graczy, nie robię resa jak DBP utrzymuje własne koszty Uśmiech
Odpowiedz
Rób jak uważasz Oczko ale nie pisz mi bzdur, żebym Cie nie porównywał do tego co było przed 5-cioma latami, bo Ty mi porównujesz lola i tibie mówiąc, że i w tym i w tym chodzi o pvp, więc ja Ci mówie, że porównuje ten serwer, bo TY to dalej TY, a serwer jest dalej ten sam. Nie zaprzeczaj sobie.

Miej na uwadze, że jak podejmiesz teraz taką decyzję, to albo edycja się uda i wygrasz, albo przegrasz, ale tym razem pewnie na dobre, bo jak wszyscy zobaczą, że bezmyślnie zignorowałeś słowa większości <adox grający tu 5-6 lat, który z ekipą zna każdy zakamarek mapy i każdego questa, ale mówisz, że nie znają od a-z Szczęśliwy> to podziękują na dobre.
Odpowiedz
(16-05-2017, 00:01)Fanboyy napisał(a): Rób jak uważasz Oczko ale nie pisz mi bzdur, żebym Cie nie porównywał do tego co było przed 5-cioma latami, bo Ty mi porównujesz lola i tibie mówiąc, że i w tym i w tym chodzi o pvp, więc ja Ci mówie, że porównuje ten serwer, bo TY to dalej TY, a serwer jest dalej ten sam. Nie zaprzeczaj sobie.

Miej na uwadze, że jak podejmiesz teraz taką decyzję, to albo edycja się uda i wygrasz, albo przegrasz, ale tym razem pewnie na dobre, bo jak wszyscy zobaczą, że bezmyślnie zignorowałeś słowa większości <adox grający tu 5-6 lat, który z ekipą zna każdy zakamarek mapy i każdego questa, ale mówisz, że nie znają od a-z Szczęśliwy> to podziękują na dobre.

Człowiek jak ja nie wiem kim Ty jesteś... Adox i Aelo też nie grali tu 5-6 lat temu... Oj wygram wygram, jeszcze nie było tak że jak na jakiejś edycji miałem wene, którą obecnie mam nie było mniej jak 150 graczy w przeciągu ostatni 2-3 lat Uśmiech To edycja no cheat, także 100-150 graczy to będzie też dobry rezultat, a nie obstawiam aby było mniej Uśmiech

A i tak dodam od Siebie, że ludzie którzy naprawdę tu długo grali jakoś się nie licytują jak dobrzy to oni nie są i jak długo nie grają - ciekawe dlaczego... Język
I ostatecznie, szkoda, że muszę marnować cenny czas zamiast na robienie czegoś przy serwie na dyskusje bez sensu Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu