Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ważne by Vultur :)
(19-05-2017, 00:33)Konohamaru napisał(a): I skoro to ma byc edycja bez bota to ja bym tez troszke w item shopie pozmienial Uśmiech sa itemy ktore bardzo duzo zmieniaja w rozgrywce a wiec proponuje z item shopa pozbyc sie itemow ktore zmieniaja duzo w pvp jak i pve.
A te itemy to:
Titanum Legi
Magic/Infernal turban
Obvilion armor

Glownie przez itemy tego typu pvp wygladalo jak wygladalo, a jakby zrobic ze je mozna zdobyc tylko z questow polepszylo by to rozgrywke Uśmiech
Albo chociaz na pierwsze 2 tygodnie wstrzymac mozliwosc zakupu tych itemow.

Ze niby oblivion armor cos wnosil do pvp ? iksde
Raczej wyjebac titanium legi oraz u bronie/ 7 db ._. reszta praktycznie nic nie zmienia
Odpowiedz
(19-05-2017, 00:41)Aelov6 napisał(a):
(19-05-2017, 00:33)Konohamaru napisał(a): I skoro to ma byc edycja bez bota to ja bym tez troszke w item shopie pozmienial Uśmiech sa itemy ktore bardzo duzo zmieniaja w rozgrywce a wiec proponuje z item shopa pozbyc sie itemow ktore zmieniaja duzo w pvp jak i pve.
A te itemy to:
Titanum Legi
Magic/Infernal turban
Obvilion armor

Glownie przez itemy tego typu pvp wygladalo jak wygladalo, a jakby zrobic ze je mozna zdobyc tylko z questow polepszylo by to rozgrywke Uśmiech
Albo chociaz na pierwsze 2 tygodnie wstrzymac mozliwosc zakupu tych itemow.

Ze niby oblivion armor cos wnosil do pvp ? iksde
Raczej wyjebac titanium legi oraz u bronie/ 7 db ._. reszta praktycznie nic nie zmienia

Chłopaki a pamiętacie o tym, że DMG pvp = 0.25? to tak połowa mniej Duży uśmiech
Odpowiedz
(19-05-2017, 00:55)Vultur napisał(a):
(19-05-2017, 00:41)Aelov6 napisał(a):
(19-05-2017, 00:33)Konohamaru napisał(a): I skoro to ma byc edycja bez bota to ja bym tez troszke w item shopie pozmienial Uśmiech sa itemy ktore bardzo duzo zmieniaja w rozgrywce a wiec proponuje z item shopa pozbyc sie itemow ktore zmieniaja duzo w pvp jak i pve.
A te itemy to:
Titanum Legi
Magic/Infernal turban
Obvilion armor

Glownie przez itemy tego typu pvp wygladalo jak wygladalo, a jakby zrobic ze je mozna zdobyc tylko z questow polepszylo by to rozgrywke Uśmiech
Albo chociaz na pierwsze 2 tygodnie wstrzymac mozliwosc zakupu tych itemow.

Ze niby oblivion armor cos wnosil do pvp ? iksde
Raczej wyjebac titanium legi oraz u bronie/ 7 db ._. reszta praktycznie nic nie zmienia

Chłopaki a pamiętacie o tym, że DMG pvp = 0.25? to tak połowa mniej Duży uśmiech

Oczywiscie ze pamietamy co nie zmienia faktu ze titanum legi sa bardz op jak napisal pan wyzej Uśmiech
Obvilion armor duzo zmienia 20 do kazdego skilla to wcale nie tak malo Uśmiech
Mag/Infernal to powiny byc czapki za wykonanie questa i tylko wylacznie questa + ludzie by sie bili o respy nie bylo by nudy.
Odpowiedz
Ja tam bym jedynie ulti bronie z shopa wywalil a te "lepsze" itemki typu mag/asure legi/infernal/titanki dal 3 dni po starcie, server tez musi zarobic.
Odpowiedz
(19-05-2017, 01:13)Cive napisał(a): Ja tam bym jedynie ulti bronie z shopa wywalil a te "lepsze" itemki typu mag/asure legi/infernal/titanki dal 3 dni po starcie, server tez musi zarobic.

Z tym ze serwer musi zarabiac zgadzam sie, ult bronie? nie koniecznie bo jak ulepszysz na +8/9 takie swordy lub glovy z merciless questa czy jak to tam bylo to tez potrafia ostro przykurwic Uśmiech. A z takimi titanum legami to taki brollas odrazu mowie ze bedzie czolg + ostry dps poniewaz zmniejszony dps zostal w ludzi, i ma wiecej hp na level Szczęśliwy + lapa op.
Odpowiedz
(19-05-2017, 01:24)Konohamaru napisał(a):
(19-05-2017, 01:13)Cive napisał(a): Ja tam bym jedynie ulti bronie z shopa wywalil a te "lepsze" itemki typu mag/asure legi/infernal/titanki dal 3 dni po starcie, server tez musi zarobic.

Z tym ze serwer musi zarabiac zgadzam sie, ult bronie? nie koniecznie bo jak ulepszysz na +8/9 takie swordy lub glovy z merciless questa czy jak to tam bylo to tez potrafia ostro przykurwic Uśmiech. A z takimi titanum legami to taki brollas odrazu mowie ze bedzie czolg + ostry dps poniewaz zmniejszony dps zostal w ludzi, i ma wiecej hp na level Szczęśliwy + lapa op.

merciless quest? WTF nie ma nawet nic co sie nazywa chociaz troche podobnie Szczęśliwy. Co do legow to fakt duzo daja ale moim zdaniem to wlasnie najlepsza bron w grze powinna byc chociaz troche trudna do zdobycia.
Odpowiedz
Czy ja wiem i tak z eq czy bez i tak dopiero roznice poczujesz jak 4 osoby z full setem na ciebie wyjda a ty bez.

Kamka zamiast parala powinna dawac 4 sec stuna i ze sie missnac nieda lub dac runki do dende 500cc ea co daja stuna na 2 sec exu 20 sec. < oczywiscie tu trza wyjebac all speciale ktore i tak niesa do konca zbalansowane chyba ze vultur cos z tym robisz jak ta to sorka.

bo juz widze takiego jabe iku hity w niego po 3-3.5k ze spelli lapa pewnie wiecej niz 1.5k tez niewalnie a on ma 50k hp. bez perma stuna to tego nawet niewyjebiesz. nawet na perma stunie to 5-6 typa z 40 sec bedziesz trzymac takim trunkiem.

+ jesli bedzie sp jak na s2 czyli 100-200sp to z dobrym szczesciem po 7-8 dniach masz questa done. oblivion arm daje chuja bo sie nieoplaca go nosic mistic shirt w chuj wiecej daje. dwie edycje temu vegeta z 170 str bardziej mi sie oplacalo nosic mistic shirta niz oblivion. bo dmg typowi spada o ladne 2.5-3k to z dmg 25% ktos cie bedzie bil po 7.5k to z m shirtem bedzie cie bil po 5k? jakos tak. a oblivion arm da ci z 800 dmg do lapy w typa max.

+ brolly takim koxem niejest shenron juz lepszy jest.
Odpowiedz
Ja to widzę juz ten płacz Haha jak ktoś kupi full èq i dostanie delete Szczęśliwy Szczęśliwy Szczęśliwy
[-] Polubienia: 3 Użytkowniów Lubi post Rashelovsky:
  • , Tobby, Vultur
Odpowiedz
(19-05-2017, 09:47)Rashelovsky napisał(a): Ja to widzę juz ten płacz Haha jak ktoś kupi full èq i dostanie delete Szczęśliwy Szczęśliwy Szczęśliwy

O kurwa Vultur zarobie Ci pieniedzy na tej edycji Szczęśliwy
[-] Polubienia: 4 Użytkowniów Lubi post Invisiblity:
  • , Learza, maniek544, Vultur
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu