Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rkey
#1
Klikam w register account, wpisuje password i dwukrotnie wyskakuje mi wrong password. Mysle, ze jestem na zlym koncie zalogowany wiec wchodze w zakladke my account, a tu magicznie ze jestem registered. Czyli wychodzi na to, ze dostalem rkey a jedyne co na ekranie mialem to wrong password a nie RKEY. PRosze o jakis reset rkeya, naprawienie bledy albo wyslanei mi rkeya na priv.
Odpowiedz
#2
Nie ma takiej możliwości.
Odpowiedz
#3
Hmm no trudno skoro tak uwazasz. Trzeba bedzie czekac az ktos bedzie mial podobny problem zebys sprobowal sie zainteresowac. Zalozylem ten temat 2 min po tym jak zarejestrowalem konto. Wiec nei robie tego bo mi zal 400 pp i nie zapisalem/zgubilem rkey. Przezyje sie
Odpowiedz
#4
(25-04-2017, 12:03)Shrouded Colour napisał(a): Hmm no trudno skoro tak uwazasz. Trzeba bedzie czekac az ktos bedzie mial podobny problem zebys sprobowal sie zainteresowac. Zalozylem ten temat 2 min po tym jak zarejestrowalem konto. Wiec nei robie tego bo mi zal 400 pp i nie zapisalem/zgubilem rkey. Przezyje sie

A więc, może skoro był błąd a konto ktoś w tym samym momencie zarejestrował. Specjalnie założyłem nowe konto i je zarejestrowałem i nie było żadnego problemu Uśmiech
Odpowiedz
#5
Temat został przeniesiony do Śmietnika.

Jeżeli uważasz, że temat nie został wyczerpany, napisz na PW.
[Obrazek: banner_ref.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu