Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Musi wejsc jesli serv ma przezyc :)
#1
Ciekawsza i przyjemniejsza rozgrywka do 300 lvla bo na malym exp stejdzu wiekszosc osob nowych osob odchodzi bo nieogarnia jak wbic ten 300

Oraz jesli chcesz reklame to sie kontaktuj ze mna jakos, ogarne Ci promocje u Devonicki bo za tydzien wbije 1k na rl tibi to z milion wyswietlen moze zrobi na jutubie + twitchu przy wchodzeniu na bramke 999 lvl co za tym idzie okolo 100-300 tys osob zobaczy ze Twoj server istnieje i mysle ze z 500 osob online bys wyciagnal po tej reklamie Uśmiech

+ jebnij transy na 100-200-300-400-500 bo od zawsze one gowno znaczyly

to tera przynajmniej ciezej bd je zdobyc co urozmaici gre

oraz zmniejszenie dmg w graczy, zeby nie istnialo pvp 1 vs 1 to jest zlota zasada tibi 2 vs 1 tez nie powinno sie dac kogos zabic ze wzgledu na to ze na kazdej poprzedniej edycji wary nie mialy sensu... jak kazdego solo dalo sie zabic oraz zebyasa sie skilowalo duzo dluzej i dodac itemy po asa najlepiej calego seta ktory lacznie by dawal te 40 asa
i wtedy mozna robic postac pod as/dmg spelli/defa lub energy
Odpowiedz
#2
W sprawie promocji polecam PW do Vultura
Odpowiedz
#3
jesli mu zalezy to napisze na pwjak nie to jego wybor, ja tam bym tylko chcial z 500 osob online Szczęśliwy
Odpowiedz
#4
gdzie ty chcesz te 500os zmieścić Szczęśliwy
Odpowiedz
#5
POLOWA AFKA NA TRAINACH JAK ZAWSZE Szczęśliwy

https://www.twitch.tv/devonika
Odpowiedz
#6
pod koniec przyszlego tygodnia devonica wbije 999 potwierdzone info Uśmiechtwicha servery pekna chyba Szczęśliwy
Odpowiedz
#7
(29-03-2017, 15:26)Wodzunio napisał(a): pod koniec przyszlego tygodnia devonica wbije 999 potwierdzone info Uśmiechtwicha servery pekna chyba Szczęśliwy

no no najwieksza tajemnica tibii wreszcie bedzie ujawniona?
Odpowiedz
#8
Ja tam i tak bede wiedzial a co z reszta hmm oni chca jak najwiecej kasy zgarnac za ten przekret a ja im przy okazji pomagam wiec jesli kwota bd wystarczajaco duza za np reklamy innych otsow to pewnie pokaza swiatu banuta forr czy jak to tam sie zwie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu