Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dragon Ball Priority S1
#31
@rashel
Czyli już Twój argument odnośnie tego, że kulka ma większy dmg, jest nieaktualny. Teraz zapierasz się sms shopem i zanzo. Zdecyduj się...Oczko

@Adox
Niech będzie, że "chuja wiem o pvp"

[Obrazek: rBaS711.png]
Odpowiedz
#32
Kulka nie ma większego dmg ale patrząc w pvp jeśli bijeszz sie melee vs ball to jestem ciekaw ile hitów trafisz kulka w ciągu minuty a ile melee gdzie kulkowiec spierdala i trzeba go gonić i nie bijemy go stałe tak jak kulka tym sposobem kulka Zrobi wieksZy dmg bo bije ciagle i ten melee musi cie gonić i sie leczyć a ty aby uciekasz i go bijesz dlatego kulkowcy powinni mieć trudniej i mieć mniejszy dmg takie moje zdanie.
Odpowiedz
#33
@Rashelovsky

Miło mi, że chociaż z Tobą można podyskutować bez agresji. Jeżeli byłby zakazany bot w pvp, wtedy ok. Ale wystarczy dodać gracza jako moba, wrzucić melee reach/mr strike i kulka jest niewiele warta.
Odpowiedz
#34
Na s1 tak nie poganiasz bo masz mniejsze lvl i sensu daje mniej ki a jak masz jeszcze kaio i transa to zapomnij ? Pvp na s1 sie różni praktycznie całkowicie niż na s2.

Do tego dochodzi dash którym uciekasz 2x szybciej niż goni targeting
Odpowiedz
#35
Jesli naprawi buga to bedzie gowno warta bo teraz nawet z bugiem na melee reach chuja to daje Szczęśliwy. Wystarczy ze typek odejdzie 1 kratke i melee sie nieprzebija przez pierwsza sekunde a sekunda mu wystarczy zeby zrobic znowu 1 kratke i tak w kolko.

+ znajac zycie auto melee reach,auto zanzo i mozliwe ze auto obracanie znowu bedzie zabronione mimo ze juz niepowinno bo tak to goku,spc,vegeta,nw sa gownem jakich malo a teraz super kamka 7 sec exu to juz takie op auto obracanie niejest.
Odpowiedz
#36
Cytujac "inteligentne" jednostki dbp: "lapa jest mocna a kulka jest ok. Naucz sie grac a nie placzesz na lape/shenrona"
Polecam temat: http://board.dbp.prioritygame.pl/showthread.php?tid=525

Na tym serverze i tak jest glupia sytuacja, ze bedac 1v2 nie mozesz nic zrobic bo musisz spamowac heala. Jak walniesz spell ofensywny to prawdopodobnie padasz. Wolalbym zrobic, ze mozna healowac sie i bic spellem jednoczesnie ale za to leczysz sie mniej, masz wiecej hp( bedziesz padal powoli ale nie padniesz w 1.5 sekundy) i mozesz cos ugrac 1v2. Obecnie bedac 1v2 to musisz typkow odizolowac od siebie by cokolwiek zrobic. Duzo roboty ale zwroci sie w przyszlosci. No i moze lekko balans zaburzyc ale od czego sa testy? Ofc nie jest to tak wazne jak poprawienie balansu kuli i melee. Na s2 to masz super kame co 1 sekunde i typa jak zlapiesz to moze zabijesz. Na s1 wrzucisz kame w typa, on zrobi zanzo i zanim dobiegniesz to paral schodzi i nie mozesz poprawic s kamy jak na s2. Dodatkowo na s1 jak missniesz super kame to co wtedy. Taka s kama z exhaustem 7 sekund nie powinna missowac.

Ogolnie to jest wiekszy exp, co przeklada sie na :

-niebezposredni nerf na SPC, poniewaz na 600 lvlu wiekszosc hp to byly transy a nie przyrost. W takiej sytuacji spc mial tyle hp co gohan + sai sei = super wytrzymaly i super dmg.
Teraz beda latac ludzie kolo 1k levela, czyli maly przyrost SPC da sie we znaki. Byc moze nie wymaga nerfa(kto by sie spodziewal Szczęśliwy)
-wieksze zaniedbanie co do maksymalnej many(Taki shenron/goku/janemba beda mogli czesciej walic spella, chociaz i tak wg. mnie za duzo many ciagna i wypadaloby to lekko zmniejszyc)
-Wiekszy nacisk magicznego dmg nad fizycznym(fizyczny dmg skaluje sie ze skillem i lvl nic nie zmienia, przez co na lvlach 400 bylo to glowne zrodlo dmg. Janemba moze stracic na wartosci)
-Buff postaci co maja malo/srednio hp z transow a duzy przyrost (Goku,vegeta,brolly,freezer) - raczej tak byc powinno bo na s1 tylko freezer cos znaczyl ale i tak nie wiecej niz kulki

moje propozycje na dzien dzisiejszy(sam balans profek wolalbym ocenic na podstawie testow, dlatego teraz proponuje tylko zmniejszyc mana cost na niektorych spellach)

GOKU: TTK 3050 -> 2800 ki
Vegeta: Explosion 2650 ki -> 2400 ki
Tuffle : Meteo self 3100 ki -> 2800 ki
Cell: Explosion 2650 ki -> 2400 ki, Destructo Disk : 2750 -> 2650
Shenron: Negative karma ball 1950 -> 1750; Demon death ball 2840 -> 2600
Janemba: Nendouriki 2500 -> 2400

Co do legalnosci bota: faktycznie auto zanzo itp mozna zostawic, ale na combo leadera to chyba nikt tu nie chce grac. Jedynie da sie z tym wygrac uzywajac go samemu a raczej wiekszosc osob nie chce zwalczac CL'a CLEM. Lepiej po prostu nie grac, bo co to za gra.
Odpowiedz
#37
Co do dmg z lapy sie mylisz ze lvl niedaje bo daje. co jakies 100 lvli dostajesz 1.5k dmga. Dlatego na s2 sie napierdala hity po 70k z lapy a na s1 max po 40k.
Co do many za spelle miejmy nadzieje ze to transy wybalansuja bo takim buubkiem walnac 2 geno i tracic transa troche beka Szczęśliwy.

I jeszcze shrouded zapomniales dodac zeby zmienic iku,mind controla itd zeby zabieraly mniej many przez te wysysania z glovow+ taki buubek 1 wysysanie ki i taki spc,janemba traca all transy < z tego co sprawdzalem to jeszcze senzu cos sie pierdoli wtrakcie wysysania.. lub jak na dashu spierdalasz to nawet saiyan traci all transy ogolem z tymi sayanami to git spell ale wedlug mnie tuffle,spc,jaba za bardzo na tym oberwali.
Odpowiedz
#38
Ja testowalem na s1 hity freezera i na s2 freezera. Na tym samym skillu best hit byl nieznacznie wiekszy(reb trans) . A stalem ponad 30 minut na black capsie, wiec watpie by wynik byl zaklamany.
To co ty pisales to nie dodaje, bo raczej admin przeczyta wszystkie posty Szczęśliwy.
Z ciekawosci zrookuje swojego chara na s2 i zobacze dokladnie jak ten lvl wplywa na lape.
Odpowiedz
#39
(26-03-2017, 17:17)Shrouded Colour napisał(a): Ja testowalem na s1 hity freezera i na s2 freezera. Na tym samym skillu best hit byl nieznacznie wiekszy(reb trans) . A stalem ponad 30 minut na black capsie, wiec watpie by wynik byl zaklamany.
To co ty pisales to nie dodaje, bo raczej admin przeczyta wszystkie posty Szczęśliwy.
Z ciekawosci zrookuje swojego chara na s2 i zobacze dokladnie jak ten lvl wplywa na lape.

Tez se trunka zrockuje zeby zobaczyc jak to wplywa.
z 2k do 750 bo mi sie wydaje ze to tylko na saiyanow dziala.

Lapa z 65k do 50k z 2k do 750 lvla.
Odpowiedz
#40
[Obrazek: 60173706073832040527.png]


"kulcze bije z kulki w saiyana tak malo a on we mnie tak mocno Niezdecydowany a mamy bronie z takim samym ataczkiem cos jest nie tak z serwerkiem, pora spamowac forum o dmg"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu