Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DEBUGI KU*WA
#1
Czy to zostanie w koncu naprawione? czy o chuj chodzi .... z 9 osob na rebellionie ukonczyly dwie a reszta miala co jakis czas debugi :Uśmiech Zajebiscie, ide na kaddishe debug, ide na blaze debug, ide na rebeliona debug....

nawet by mnie to juz tak nie wkurwialo gdyby nie to ze po 2,5 godzinie robienia questa na ostatnim zasranym bossie polecial debug
Odpowiedz
#2
I akurat na ostatnim bossie Smutny
Odpowiedz
#3
Ale czy nie rozumiesz, że serwer nie powoduje debugów, debugi są w kliencie...
Odpowiedz
#4
oczywiscie rozumiem ze to clienta wina, a nie serwera :Język wiec chodzi o to ze trzeba naprawic clienta
Odpowiedz
#5
Ale czy nie rozumiesz ze jestes adminem i to Ty dbasz o to zeby dobrze sie gralo a nie my ? SzczęśliwyDDDDDDDDD



@down
z drugiej strony racja X D. pierwsyz raz widze, ze ktos narzeka
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
Odpowiedz
#6
(15-02-2017, 19:01)yalesz napisał(a): Ale czy nie rozumiesz ze jestes adminem i to Ty dbasz o to zeby dobrze sie gralo a nie my ? SzczęśliwyDDDDDDDDD
 
Ale czy ty rozumiesz że nikt nie ma problemów tylko ten gość .
Ktoś Mądry Kiedyś Mi Powiedział Jak Masz Debugi To znak że komputer Masz Do Dupy SzczęśliwyDDDDDD
Odpowiedz
#7
A moze biegacie na Auto Dashu???
Wtedy 100% Debugi Oczko
Odpowiedz
#8
(15-02-2017, 19:58)this is sparta napisał(a):
(15-02-2017, 19:01)yalesz napisał(a): Ale czy nie rozumiesz ze jestes adminem i to Ty dbasz o to zeby dobrze sie gralo a nie my ? SzczęśliwyDDDDDDDDD
 
Ale czy ty rozumiesz że nikt nie ma problemów tylko ten gość .
Ktoś Mądry Kiedyś Mi Powiedział Jak Masz Debugi To znak że komputer Masz Do Dupy SzczęśliwyDDDDDD

powiem ci, ze na s1 na server save bardzo duzo osob mialo debugi w tym ja-komputer nowka kupywany bodajze we wrzesniu
Odpowiedz
#9
ja zawsze mialem debugi jak edytowalem spr/dat i cos zjebalem
Odpowiedz
#10
Czemu na sv2 no cheat nikt nigdy nie miał debuga? A kto miał wolał się nie przyznawać że ma Szczęśliwy? Zagadka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Menu