Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fun Balans
#41
wlasnie w porownaniu do goka czmu porownujesz do jedynej bardziej op postaci Szczęśliwy porownaj do bubu to pogadamy Szczęśliwy

z reszta co tu duzo gadac kazdy broni swojego jakby frezer dostal nerfy tez pewnie bym sie wkurzyl naszczescie jest chujowy wiec nie musze sie o to bac Szczęśliwy
Odpowiedz
#42
(23-01-2017, 20:47)Wodzunio napisał(a): wlasnie w porownaniu do goka czmu porownujesz do jedynej bardziej op postaci Szczęśliwy porownaj do bubu to pogadamy Szczęśliwy

z reszta co tu duzo gadac kazdy broni swojego jakby frezer dostal nerfy tez pewnie bym sie wkurzyl naszczescie jest chujowy wiec nie musze sie o to bac Szczęśliwy

Najwiekszy przyrost dmg ze spella, duzo hp nawet niezly heal. Nom chujowy Szczęśliwy imo lepsza wersja kulera Szczęśliwy
Odpowiedz
#43
dobra ja to mam jeszcze tylko jedno pytanie moge juz robic goka czy beda jeszcze jakies nerfy?
btwy niewiem spc czy goku co polecacie?
Odpowiedz
#44
(23-01-2017, 20:41)Cherry011 napisał(a):
(23-01-2017, 20:14)Marshall De Teach napisał(a): Co do Majina to dobry pomysl i cella o tym heal ale spc nerf na abso? troszke przesada juz i tak mial male abso na tej fuzce a teraz bd mial jeszcze mniejsze

Kurwa wstyd ze to mowie ale poraz pierwszy w zyciu powiedziales cos madrego. HAHA o kurwa nawet ten kretyn ma jest madrzejszy od niektorych tutaj "graczy" Szczęśliwy

haha ja mowie tylko prawde bo spc i tak na fuzce jak raz testowalem to typo bil z ttk po 17k a na transie od 210 lvla bil zaledwie moze 8k? to troszke przesada a teraz to bd bil z 20k+ bd dostawal czyli taki 2k lvl spc i jakis 2k lvl freezer ktory ma dmg bd mogl go praktycznie zabic na combo
Odpowiedz
#45
(23-01-2017, 22:12)Marshall De Teach napisał(a):
(23-01-2017, 20:41)Cherry011 napisał(a):
(23-01-2017, 20:14)Marshall De Teach napisał(a): Co do Majina to dobry pomysl i cella o tym heal ale spc nerf na abso? troszke przesada juz i tak mial male abso na tej fuzce a teraz bd mial jeszcze mniejsze

Kurwa wstyd ze to mowie ale poraz pierwszy w zyciu powiedziales cos madrego. HAHA o kurwa nawet ten kretyn ma jest madrzejszy od niektorych tutaj "graczy" Szczęśliwy

haha ja mowie tylko prawde bo spc i tak na fuzce jak raz testowalem to typo bil z ttk po 17k a na transie od 210 lvla bil zaledwie moze 8k? to troszke przesada a teraz to bd bil z 20k+ bd dostawal czyli taki 2k lvl spc i jakis 2k lvl freezer ktory ma dmg bd mogl go praktycznie zabic na combo

Co?
Odpowiedz
#46
Marshall Ty chyba najebany jestes. Albo serio ułom
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu